Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5éves pincsi mellé Golden...

5éves pincsi mellé Golden retriever?

Figyelt kérdés
van egy 5 éves kan pincsi kutyám szeretnék mellé egy lány Golden retrievert.Jól kifognak jönni vagy inkább hanyagolgjam?
2011. máj. 22. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, a pincsid mennyire szocializált más kutyákkal, milyen a természete stb..Bár többnyire a kölyökkutyákat nem bántják a nagyok, de ha például a kicsi majd mindig játszani akar vele, nem biztos hogy jól viseli. Eleinte azért legyél ott mindig, mikor ismerkednek, de szerintem nem lesz gond.
2011. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szomszédcsaj hozott kölyökkutyát a régi idősebb kutyája mellé, de az idős kutya nehezen viseli a kölyköt, mert Ő már kinőtt a játékból a fiatal meg most van elemében. Én sem vennék a kutyám mellé egy másikat csak, ha az idős kutya nagyobb testű, meg tudja magát védeni (el tudja küldeni a kölyköt, ha nem akmar játszani). Kicsi idősebb/felnőtt kutya mellé nem vennék nála nagyobb testűt.
2011. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen függ a kutyádtol is. De azért egy 5 éves kutyát nem kell annyira leöregiteni.mikor jött a 4 éves bassetem mellé a boxer elvoltak, Jo nagy huhogások voltak mikor a kicsi huzta a fülét de azota nagy pajtik.
2011. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak akkor vigyél haza új kutyát ha a meglévő tökéletesen szocializált és semmi probléma nincs a viselkedésével + az új kutyus egyező, vagy alacsonyabb energiaszintű legyen mint a már meglévő... ha átlagos egyedeket nézünk szinte kizárt, hogy egy goldie kevésbé legyen aktív mint egy pincsi...egy rossz választás csak a problémákat erősítheti fel!
2011. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 13 éves pincsi mellé hoztam bernit.

Szerintem megoldható.

2011. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vehetsz mellé egy Golden retrivert. Mi egy 5 éves golden labrador mellé vettünk egy havannai pincsit. A kicsit féltjük egy picit mert a nagy ugrál rá de egyébként jól el vannak.
2011. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a pincsidet eleven nyám-nyám
2011. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!