Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak hogy a kutya...

Greenpeace kérdése:

Mit csinaljak hogy a kutya megegye a tapot?

Figyelt kérdés

Mostnaba hazi kosztot kap ami husbol,rizsbol,murokbol all+valamien husle.Azert kap most hazi kosztot mert nem eszi meg a tapot.Lehet azert mert eleg olcso volt,de jelenleg nincs sok penzunk.Tudtok egy jo tapot olcson?Romaniaban elek.Egy Cane Corsom van 2 eves es 9 honapos.MKuldok egy linket,milyen tapot hasznalunk:

[link]

Pont ilyent.Es nem nagyon szereti.H valaki tud egy jo tapot max. 2000-3000 Ft korul minimum 10 kg.


2011. máj. 24. 09:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
a mienk sem evett meg egy bizonyos tápot.de arra rájöttem hogy a házi kosztot sokkal jobban szereti mint akármit (kicsit hülyén fogalmaztam :)
2011. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

hát ezt a szemetet nem csoda, hogy nem eszi meg...

próbálkozz rendes táppal.

vagy főzz neki továbbra is, ennél a harmatgyenge takarmánynál az sokkal jobb!

2-3e ft körül nem fogsz normális tápot találni...

2011. máj. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A mi kutyáink is csak a házi kaját eszik, szerintem adjatok ti is azt neki, ne költsetek tápra!
2011. máj. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
oke,es mennyi egy rendes tap,ami elegh olcso ne lgyen se oan mint a pedigree se oan mint ez!
2011. máj. 24. 09:13
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
[link] nézelődj, itt a pedigree-nél és az arósnál csak jobb tápokat forgalmaznak és 5e ft felett házhoz viszik ingyen(Magyarországon)
2011. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kirakod neki a kaját, ha nem eszik, elteszed. Másnap kirakod megint. Ha megint csak szaglássza megint elrakod. Harmadik napon tutira meg fogja enni :)

Legyél következetes, ne hagyj kinn előtte kaját, ha befejezte az evést.

2011. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
Esetleg a tápra is önthetsz egy kevéske húslevet. Amúgy a 10 kg-s kiszerelésű Darling kutyatáp is kb. 3000 ft körül mozog. Tescoban szokott lenni 3500-ért kb. Azt szeretni fogja szerintem. :)
2011. máj. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hát ezt a szemetet nem csodálom, hogy nem eszi meg. Én eddig Acanaval etettem, 20 lej egy kiló, de most nem engedhetem meg magamnak, átálltunk a Bosch-ra, abból 10 lej egy kiló és egész jó. Vagy ennél olcsóbb A Dog Chow, a Happy dog, olyan 8 lej kilója. Ennél alább semmiképp se mennék. Akkor már inkább hazikoszt, de a hús mégdrágább, azt gondolom tudod.


Bocs a többiektől, hogy lejben írtam, de nincs kedvem számolgatni és a kérdezőnek ígyis jó.

2011. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

09:53-as!

Az én kutyám 6 napig nem evett inkább, állandóan hányt a gyomorsavtól, de a tápot nem ette meg. 7. nap mondtam h ez már kínzás, és azóta főzök rá. Fényes a szőre, egészséges, csillog a szeme és boldog. Én meg legalább tudom, h mit eszik.

2011. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

hát nézd, a darlingos, pedigrre ötleteket elveted ha jót akarsz a kutyáidnak. a jó táp nem szemét (a draling és chappyy na azok szemetek).

vegyél pl joserát, dog chow-t.

az én kutyám sem akarta megenni a tápot (joserával etetek. azmeghogy jobban szeretik a házikosztot, ezért azt kell nekik adni. baromság. a gyerek is jobban szereti a csokit mint a sóskát mégis tudja aszülő hogy melyiket adja neki inkább ebédre).


ha nem eszi a tápot sem szabad hagyni hogy finnyázzon. leteszed etetési időben. előtte hagyod 20 percig hanem nem eszi elveszed, másnap odaadod. harmad nap enni fog. én rakni szoktam rá konzervet, vagy májat és könnyebben is csúszik nekik!

2011. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!