Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a németjuhász...

Mit gondoltok a németjuhász kutyafajtáról, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyi van és annyi féle, mint égen a csillag. Meg kell találni az igényeidnek megfelelőt tenyésztőben.

Nekem N.1 a fajta, igaz, nem a show vonal.

2011. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A németjuhász nagyon okos, kedves, jó kutya.

DE: túl lett tenyésztve, sok betegségre hajlamosak és általában meg is jelenik náluk.

2011. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagyszerű fajta.Inteligens és családbarát kutya , de munkára is tökéletes.Kinézetre mondjuk nekem a küllem nj-ok egyáltalán nem jönnek be.
2011. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zsuzsabazsa ***** válasza:

Én is Német juhászos vagyok. Borzasztóan jó kutyák. Nekem ezidáig szerencsém volt velük. Egyik sem volt dp-s, sem fülfájós. Volt amelyik 15-évig élt.

Félszavakból is értenek, persze ehhez a kutyának és a gazdának egy hullámhosszon kell, hogy legyenek.

2011. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gfero ***** válasza:
az egyik legintelligensebb kutya meg szép is
2011. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem őket, velük dolgozom. Ahányan vannak, annyi félék:) fekete ordasok, vadas ordasok, rajzosak, feketék. Egytől egyig királyok!!!!
2011. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!