Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák tudnak színlelni?

A kutyák tudnak színlelni?

Figyelt kérdés
A kutyám, amikor jövök haza a munkából hulla fáradtan, elkezd sántítani. Persze nem tudtam miért lehetett ez, bementem, ettem , utána menni akartam az állatorvoshoz, de láttam az alakból, hogy már nem sántít. Egy ideje ezt csinálja, ha látom, sántít, ha nem akkor pedig kutya baja, rohangál a másik kutyával. Megtapogattam a lábát, egyáltalán nem fájlalja, inkább élvezi, hogy tapogatom. Lehet rájött, ha beteget játszik, akkor többet foglalkozok vele?
2011. máj. 27. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, igen tudnak, nem is akárhogy.. Egyszer tényleg fájt a lába a barátnőm kutyának és hát szegénykét megsajnáltuk és adtunk neki egy kis májkrémet..Azóta ahányszor vendégsébe megyek hozzájuk a kutyának hirtelen fájni kezd a lába a májkrémért..
2011. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen tudnak színlelni.A kutyaiskolában volt egy kutya , aki menet közben mikor nem arra ment a gazda amerre ő akarta , akkor úgy csinált mintha folytotta volna a nyakörv szóval hörgött, és ilyenkor ugye a gazdája arra ment amerre a kutyája hogy ne fojtsa a nyakörv(sima bőrnyakörv volt).Elvitte az illető több állatorvoshoz is , nem találtak semmit sem.Aztán egyszer mikor dolgoztak a pályán és a kutya oda akart menni a tüzelő szukához , a gazdája leültette és a kutya elkezdett hörögni.Akkor jöttek rá hogy csak színlel , mert próbálkozott köeledni a másik kutyához.Ezután ugye a gazdája már nem foglalkozott vele ha hörög a kutya , és abba is maradt a dolog pár alkalom után.

Tudják magukat produkálni az biztos.

2011. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De még hogy!

Anyukám tacskója, még apró kölyökként, szó szerint a haldoklását adta elő. Anyukám bevitte szépen a kályha elé, hogy "szegény kiskutya, nehogy már kint fagyjon meg, ha meg akar halni, legalább a hidegtől ne szenvedjen". Láss csodát, az eb 10 perc múlva ugyanolyan virgonc volt, mint a "haldoklás" előtt. Ja, és azóta is... :)

2011. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudnak hát.Az én kutyám szinte ugyanezt csinálja,hogy megsajnáljam és simogassam meg.De volt már olyan is,hogy halottnak tetette megát.
2011. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen kis furfangosak! Ezek szerint nem félnek attól, hogy elvesztik a bizalmukat az emberek irántuk :)
2011. máj. 27. 18:38
 6/9 anonim ***** válasza:

remekül !

mert rájönnek, hogy ,ha sántának tettetik magukat, akkor többet törődnek velük !!

és még ennél is cifrább dolgokra képesek!

2011. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az enyém is mindig sántít :D aztán az ablakból látom, már semmi baja..

de volt hogy ült előttem, elővettem a szendvicsemet, hogy egyem, nézem őt, és felemeli a lábát mintha fájna :D

okosabbak mint hittem

2011. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én megtanítottam neki, hogy ha azt mondom"kéri" felemeli a bal mellső lábát. Hát ezek szerint nagyon komolyan gondolta ezt a kéri-szót :)
2011. máj. 28. 00:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Az enyém azt szokta játszani, hogy ha nem kap meg valamit, amit ő nagyon szeretne, hogy lefekszik egy olyan helyre, ami eldugott is, de még rendesen rá is látok és olyan szomorú szemekkel néz rám, mintha a halálán lenne. Persze, ettől nem kapja meg, amit akar, de próbálkozásnak remek:)

A másik kedvencem, mikor hanyat vágja magát és elkezd morogni (persze abszolút nem agresszívan), ilyenkor azt akarja, simogassam a hasát. Amíg nem simizem, addig ezt játsza:)

2011. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!