Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha meg akarok...

Mit tegyek ha meg akarok tanítani egy kutyát?

Figyelt kérdés
A szomszédunknak van egy kutyusa,ami nem fajtiszta vizsla,de még kölyök,és nagyon sokat foglalkozok vele,de semmit nem lehet neki megtanítani,mert ha bemek hozzá állandóan csak harap,nem csinál mást,csak ezt. ha megpróbálom,hogy mondom neki,hogy ül,és lenyomom a seggét,mégjobban harap,mert ezt is játéknak veszik,ez egy nagyon nagyon nagyon JÁTÉKOS kutya. ?????
2011. máj. 27. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipikus vizsla :)) Először le kell fársztani, különben nem tud figyelni. Vidd el sétálni, fuss vele, dobáld a labdát, hogy jól lefáradjon. Utána majd tud koncentrálni :)
2011. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zeusz4 ***** válasza:
Próbáld meg a jutalom falatos megoldást,mikor be mész az orra elé tartod az illatos jutalom falatott tutti hogy figyelni fog akkor mond neki hogy ülsz és tartsd a feje fölé ha le ül ad neki utánna kerüld ki és haladj tovább ezt próbáld többször szerintem be fog vállni.:)
2011. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a kutya soha nem fárad ki,mert már próbáltam..... :D a jutalomfalatossal meg úgy vagyok,hogy azért nem az én kutyám,vegyen neki a gazdája....én szívesen megtanítom neki az ilyeneket,de az anyagi kölcségeket állja a gazdája.... :D
2011. máj. 28. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!