Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális hogy 11 hónapos...

Az normális hogy 11 hónapos babámat nem érdekli szinte semmi ha tanítani akarok neki valamit, inkáb elfordul? Mászhat felállhat azt élvezi

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem veszi az adást, és majd később megmutatja, hogy ő ezt már tudja, csak éppen most még más dolga van. :)

Szerintem normálisan viselkedik, és eközben biztos, hogy figyel rád is, és elraktározza az infókat. :)

2011. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy néz ki, hogy nem foglalkozik veled, akkor beszéljhozzá, mondókázz, énekelj ugyanúgy mintha figyelne. Az én kislányom 1 éves múlt és kb. 2 hónapja kezdődött nálunk is ez, de annak ellenére, hogy látszólag nem figyelt rám, rá jöttem, hogy sok dolgot megjegyzett.
2011. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélem úgy van ahogy az első írta és tényleg érti csak nem akarja, mert az én kislányom meg a nem és nem szabad dolgokat nem akarja megérteni vagy figyelembe venni rászólok és annál jobban.


Tanítani később is ráérsz, most még érdekesek neki az új dolgok amikre magától rájön, semmivel nincs elmaradva szerintem.

2011. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is annyi fontos, hogy beszélj hozzá, jelen legyél amikor szüksége van rád. direkt magyarázni, tanítani nem kell. sokkal többet tanul magától, mint tőlünk.
2011. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!