Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig fog csökkenni a kiskuty...

Meddig fog csökkenni a kiskutya súlya és mitől?

Figyelt kérdés
Az állatorvos azt mondta, hogy teljesen normális hogy eleinte csökken kicsit a kutyus súlya, de valahol azt olvastam hogy 7-10 nap alatt kb megduplázzák a súlyukat. Szopik rendesen de az 1 hét alatt 35 dekáról már csak 24. Ez normális dolog? A dokinak van igaza vagy az igaz amit olvastam? Amúgy eleven, kúszik-mászik.
2011. máj. 28. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek az első hét végéig,kicsit több mint dupla súlyúak a születéshez képest.Sürgősen válts állatorvost,és mutasd meg másiknak.
2011. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
férgesek nem lehetnek?
2011. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jahh a féreg az elég valószínű. a kölyköket 2 heteswen kell elkezdneni féreghatjtózni, és két hetente kell. lehet is kapni nekik való pasztát.
2011. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
és igen vidd el másik dokihoz!!
2011. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy 25dekás kis akármit nehogy elkezdj féregteleníteni!!!Biztos elpusztul ha tényleg férges!Az anyát kellet volna a vemhesség alatt.De szerintem más bajuk van.Láttam már rengeteg kiskutyát normálisan fejlődni full férgesen.Aztán ha elég erős el is lehet kezdeni 2-3 hetesen a féregtelenítést.De itt valami más baj van.Infra alatt van?Lehet nem száradt ki a tüdeje,de ezer más baja is lehet...
2011. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még csak holnap lesz 1 hetes, szóval féregtelenítés még nem jöhet szóba. Az anyja volt féregtelenítve. Most fecskendővel etetjük és végre reggelhez képest nem csökkent hanem nőtt a súlya. Remélem holnap reggelre sem lesz kevesebb.
2011. máj. 28. 20:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit adtok neki fecskendővel?Ha ott a mama,akkor inkább cicire rakjátok.
2011. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
1-2 napja nem nagyon tudjuk szoptatni, mert hiába cicire rakjuk de az anyja annyira nyalogatja, hogy kijön a szájából a cici vagy pedig felül, feláll és így nem tud szopcsizni. Amúgy az anyja teje már amikor sikerül tőle kicsit szerezni, kecsketej plusz sűrített tej. Ezt egy doki javasolta.
2011. máj. 29. 00:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem unatkoztok.De ha evett,a legegyszerűbb visszaadni a mamihoz,és figyelni,hogy pisi-kakiltatja-e?Mert ha nem,akkor nektek kell.De akkor biztos elmondta a doki ezt is.Milyen fajta?
2011. máj. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindig oda rakjuk hozzá és jól megnyalogatja de a biztonság kedvéért mi is áttörölgetjük, az a biztos és úgy legalább látjuk hogy mit csinál. Sajnos nem sokat foglalkozik vele tegnap óta az anyja :S Nem tudom mi lett vele, de azért nyalogatja meg néha oda fekszik mellé. Egyébként beagle.
2011. máj. 29. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!