Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Együtt alszol a kutyáddal?

Téékáá kérdése:

Együtt alszol a kutyáddal?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. kezdettől fogva ugy lett szokatva,hogy a saját vackában aludjon, elvégre állat...
2011. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hol együtt, hol külön. Kiskorában leginkább fent aludt velem, mostanra már ő igényli az egyedülalvást.
2011. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 xnorkax ***** válasza:
100%
Nem. Egyrészt mert kinti-benti kutya és azért mindennap nem lehet megfürdetni, másrészt mert nem lenne helye, mivel kicsi az ágyam, harmadrészt pedig van saját kis alvósarka, ott alszik. :)
2011. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kuvaszokkal egy ágyban...Hmm.. érdekes lenne:) Egyébként nem! De nem is aludnék, kutyáknak a saját helyükön kell aludni.
2011. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mi együtt alszunk nagyobb részt!Van h egyedül alszom el, ő meg avalikor éjszaka odabújik mellém, de csak reggel szoktam észrevenni mikor felkelek!
2011. máj. 28. 20:07
 6/14 anonim válasza:
Velem alszik az ágyban igen, de ez attól függ milyen fajta az enyém egy 3kg-os yorki, ezt egy németjuhásszal nem hiszem, hogy meg lehet csinálni. :)
2011. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 vizslával alszom eggyütt egy sima szőrüvel és egy drótossal
2011. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én akkor,ha egyedül vagyok itthon, a párom nem szeret velük aludni. :)
2011. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Mivel egy Yorkshire terrier ha akarnám se tudnám leküldeni az ágyról :D mindíg mellettem fekszik.Régebben mikor a cicus pont leellett és a kutyus még icipici volt..A macska mindíg felmászott az ágyra hogy bevigye a kutyát a többi cica közééé..(Azthitte az ő kiscicája,csak elloptuk)És hát akkor rászokott és már lerázhatatlan:3 amúgy is nagyon szeretjük mint egy családtagot (az összestöbbi állatunkat is így szeretjük) :)
2011. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nállunk nem velünk lakik a kutya, de tuti 1ütt aludnék vele, ha igényelné. Persze lenne egy határ, hogy a 30 akárhány kilójával ne a fejemre feküdjön! :D
2011. máj. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!