Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bull terrier kutyus füle?...

Bull terrier kutyus füle? Mikor hogy?

Figyelt kérdés

Van egy bull terrier kutyám és nem áll fel a füle ez magától feláll majd egy idő múlva vagy alapból állnia kéne mert a képeken amit néztem még kiskutyának nem áll, de a nagyoknak már igen.. az én kutyám 2,5 hónapos lehet még azért mert csak ennyi idős? vagy már ilyen korba állnia kéne

kép: [link]


előre is köszi a válaszokat


2011. máj. 28. 18:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
[link] itt a működő link
2011. máj. 28. 18:36
 2/12 anonim ***** válasza:
á sok fog még változni, ő még nagyon picike..
2011. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és a füle is majd feláll?
2011. máj. 28. 18:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze. Ha fajtatiszta, akkor fel kell, hogy álljon neki. Én most kerestem gugliban 3 hónapos bullterrierekről képet, soknak nem állt még a füle akkor.
2011. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát elméletileg fajtiszta a szülei legalább is annak néztek ki , tökéletesen nem tudom megállapítani ,de elég standard kinézete van
2011. máj. 28. 18:56
 6/12 xnorkax ***** válasza:
Ha van törzskönyve fajtatiszta, ha nem akkor nem. :D Amúgy igen, még sokat fog változni a kutyus, sok németjuhásznak sem áll a füle még ennyi idős korukban. Ha később se akkor konzultálj a dokival és adj neki porcerősítőt.
2011. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát azért ez nem így van mert lehet attól még fajtiszta hogy nincs törzskönyve
2011. máj. 28. 19:27
 8/12 xnorkax ***** válasza:
Nem. Mivel a törzskönyv igazolja, hogy mindkettő szülőjének a szülei sőt annak a szülei is fajtatiszták voltak. Kérdezz meg másokat, ők is ezt fogják mondani. :)
2011. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
dede, a törzskönyv az egyetlen bizonyiték, am csak fajtára hasonlitó
2011. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
most ha szüleinek van törzskönyve ,de neki nincs ugyan úgy úgy fajtiszta
2011. máj. 28. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!