Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shar-pei kutyus mennyire jön...

Shar-pei kutyus mennyire jön jól ki gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Sajnos, ezzel a kutyával kapcsolatban senki nem tesz fel kérdéseket, pedig nagyon érdekelne. Akinek van, mesélne róla, mindent amit érdemes? Tudom, google a barátom de én szeretem első kézből hallani a dolgokat nem "újságból" érdeklődni.
2011. máj. 30. 19:36
 1/5 xnorkax ***** válasza:
Egy volt osztálytársamnak, még általános iskola alsó osztályában volt egy ilyen kutyusa. Nagyon imádta, a legjobb barátja volt. Egyszer elhozta a suliba kisállat szépségversenyre, de velünk elég tartózkodó volt, de le sem vette a szemét a kisgazdijáról. :) Úgyhogy szerintem a család gyerkőceivel biztosan kijön, de nincs sok tapasztalatom a fajtával.
2011. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én eléggé önfejű, magának való, kicsit bunkó kutyának ismerem, messze nem egy golden retriever jellem.

Nem egy "bármitől elolvadok, ha a gazdámhoz van köze" típus, könnyen önállósítja magát.

De ezeket nem negatívan mondom, mindenkinek más stílus jön be, meg nyilván az egyedek között is hatalmas különbségek lehetnek.

2011. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
keszulj fel hogy a szore olyan kint a drotkefe:) nem latszik,de nagyon szuros..a masik hogy ez a kutya eleg ''macska''modorral bir,vagyis nagyon onallo,maganak valo(persze ez csak altalanositas),eleg fuggetlen es nem varja el a patyolgatast..es ami a gyerekekkel valo kapcsolatat illeti,tudnod kell,hogy a shar pei harcikutya kent volt kitenyesztve
2011. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem van egy 9 honapos Sharp-om.

A 4 es fel eves tesommal nagyon kijon.

A tesom olyan h nem h bekit,gyambassza stb.De o ezt nagyon jol turi:)

Egyebkent egy fekete szuka:)

2012. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2 szukánk van,és egy 2,5 éves lányom. :) nagyon jól kijönnek.de a gyereknek is meg kell tanítani hogy nem szabad bántani mert azt nem szeretik.Sok betegsége lehet.Szóval csak akkor ajánlom ha tényleg akad rá időtök is.A nap nagy részét alvással tölti.Nem szabad neki akármilyen kaját adni mert menni fog a hasa és hány is.Nagyon ragaszkodóak.Az idegenekkel elég harcias.
2013. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!