Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktatok kutyával sátorozni?...

Szoktatok kutyával sátorozni? Olyankor a kutya bent alszik a sátorban? És hova teszitek ha épp valamit nélküle kell csinálnotok?

Figyelt kérdés

És nem lesz nagyon koszos a sátor? Mármint engem amíg ott vagyunk nyilván nem zavar a kosz, de hogyan takarítod ki a kutyaszőrt egy sátorból?


Vagy visztek ilyenkor boxot is és ott tároljátok a kutyát?


Ebben a hónapban fesztiválozni is meg táborozni is megyek kutyákkal, és még nem tudom, hogy mire kéne készülnöm, ami magamtól nem jut eszembe, úgyhogy bármilyen ötlet jól jön :)


2011. máj. 31. 12:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%

A sátorban is vannak meg kint is. Az alatt a kis idő alatt nem hoznak be piszkot amíg sátorozunk. Amúgy is a sátorban csak fekszenek, nem mászkálnak és nincs is arra hely. Viszek boxot és ha olyan van akkor oda rakom be. A sátorba nem zárom és szabadon sem hagyom soha. De mondjuk olyan helyen ahol nem csak kutyások vannak egyedül nem hagynám soha de az nem az én dolgom.

Otthon felállítom a sátrat és kiporszívózóm meg letörlöm ruhával.

2011. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem a kutya nem való a sátorba. Inkább hagyd otthon! :)
2011. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
34%
A kutya nem zöldség, hogy tárold. Az eyémek ott alszanak ahol én, bár sátorban még nem voltunk, de az egyik kutya ágyát vinni szoktam, mert szeret benne aludni, legalább legyen valami megszokottja.
2011. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

Elég őskori gondolkozás, hogy a kutyát otthon kell hagyni. Manapság szerveznek nyaralásokat kifejezetten kutyáknak meg a gazdáiknak, szóval ez rég nem igaz.

A másikhoz meg az a véleményem, hogy jól szocializált, nevelt kutyának nem kellenek ilyen otthoni dolgok mert mindenhol jól érzi magát ahol ott a gazda és más nem érdekli. Amúgy meg tudod, én már sokat sátoroztam velük és ha pl egy nagyobb kutyád vagy több kutyád van akkor majd kiröhögöd magad ha meglátod hogy bele akartad gyömöszölni az ágyakat a sátorba vagy cipelni magaddal utazás közben. Nekünk kétszemélyes sátrunk volt amikor egy kutyám volt, alig fértünk el. Aztán amikor kettő lett akkor vettünk direkt ezért négyszemélyeset, de abban sem maradt sok hely, pedig csak közepes kutyák. Szerintem tökéletesen elég nekik a pokróc amit a sátor aljára terítesz (legalábbis én szoktam), vagy egy saját pokróc.

2011. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Mi még csak pár napra mentünk sátorozni kutyával, és csak egyszer, és akkor is minden éjszaka máshol aludtunk, szóval tényleg nem volt idő összekoszolni a sátrat, de mi a hálószobába is beengedjük, szóval nekünk egyértelmű volt, hogy velünk alszik a sátorban. Reggelre közénk feküdt, úgy aludt:-)) Nagyon tetszett neki:-)
2011. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
23%

Mi csak tervezzük, hogy most idén először kutyával megyünk sátorozni.

Mivel csak kétszemélyes a sátor és a kutyánk közepes méretű, nekem eszembe sem jutott, hogy bevigyem magammal.

Mivel erdőben aludnánk, biztos kikötném estére a sátor mellé, hogy ne kóboroljon el, ha netán valami izgalmasat érezne, hallana.

Plusz minket is meg tud védeni :)

2011. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
Mi is voltunk már sátorozni. Nekünk olyan 2 hálószobás sátrunk van, az egyik az övék, a másik a miénk. Tök jól bevált így. Attól függ mekkor a sátor. Ha egy 2 személyesben 2 ember alszik, oda már kutya nem nagyon fér be, főleg, ha a csomagok is bent vannak. Válasszatok nagyobb sátrat. Amúgy a sátrazás jó megoldás, mert csomó helyre sokkal könnyebben beengednek kutyával együtt, mint pl. szállodába.
2011. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"Szerintem a kutya nem való a sátorba. Inkább hagyd otthon! :)"

Oké akkor majd a macskát viszem inkább kutyás táborba :)))


Nekem is az tűnik jobbnak, ha velem alszik, várom is az összebújást, inkább a sátor hőmérséklete miatt aggódom, hogy hogy fogják bírni :) Az a baj, hogyy boxom nincs és két ekkorának hatalmas beruházás lenne két textilbox is, tehát a sátornak vagy a kocsinak kell boxként funkcionálnia.

2011. máj. 31. 12:55
 9/28 A kérdező kommentje:
Jó, hülye szó volt a tárolás, de érted mire célzok. Néha tuti lesz olyan, hogy nélkülük kell valamit csinálnom.
2011. máj. 31. 13:00
 10/28 anonim ***** válasza:

A kutyás táborban kell lennie boxoknak amit kölcsön adnak. Nálunk mindig volt. Én a textilboxot nem tartom túl hasznosnak, nekem műanyag van, persze drága, és szállítani is nehezebb úgyhogy ezt a te dolgod eldönteni. Ki is kötheted, csak mászkálni ne hagyd egyedül soha, mert szerintem az nem biztonságos és zavaró lehet másoknak is. A sátorban nagyon meleg van nappal és onnan a kutya könnyen tud valami rosszat csinálni ha akar. Az én kutyám pl véletlenül kiszakította a szúnyoghálót. Más kutyája meg felborított egy sátrat mert verekedni akartak és az egyik kutya bent volt, a másik meg kint. Ha nem elég jólnevelt a kutyád akkor tönkreteheti a sátorban a dolgokat.

Éjszaka viszont baromi hideg van a sátorban, legalábbis én ezt tapasztaltam.

2011. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!