Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A menhelyen nem csak azok a...

A menhelyen nem csak azok a kutyák vannak akik a neten is fent vannak igaz?

Figyelt kérdés

lehet hülye kérdés de nemtudom a választ igy megkérdem

ha mondjuk bemegyek a menhelyre és elmondom hogy otthon szeretnék tartani egy közepes testű rövidszőrű kutyát akkor valószíínűleg tudnak egyet ,,adni,, igaz?


2011. máj. 31. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy legalább is szerintem nem.
2011. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valószínüleg tudnak adni, de telefonon is megkérdezheted.De úgy se biztos,hiszen lehet, hogy nem lesztek egymásnak szimpatikusak.
2011. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az igaz:D
2011. máj. 31. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tettszenek a hosszú szőrű kutyák. Ki is mentem a menhelyre, hogy ilyet kérek, kanban. Ahogy körbe vezettek, nézelődtem, totál bele szerettem egy rövid szőrű szukába. Képről tuti nem őt választottam volna, így személyesen sokkal könnyebb választani, és nem is biztos, hogy a képről kinézett kutyussal térsz haza.
2011. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!