Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Külföldön mennyibe kerülne...

Külföldön mennyibe kerülne egy border collie kölyök?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 09:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]

Kérdés h ez mikor jön össze...mert ugye Brill most kijutott a VBre. Te mikor szeretnél?


Illetve itt az Iggys:

[link]

ezt meg nem értem annyira, mert én úgy tudom h már megvolt a fedezés... de lehet h tévedek, de mintha Iggy gazdája valami ilyesmit mondott volna.


Azt meg lehet kérdezni h te hol és milyen kuttyal agilityzel?

2011. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én majd a közeljövőben, talán jövőre vagy azután. Egyébként egy goldennel kezdtem el agilityzni, de sajnos vele nem folytathattam, mivel az egészségi állapota nem engedi, de továbbra is agilityzek vele, de csak olyan lightos szinten. Egyébként mivel tekintve, hogy én szlovákiában élek ide járok egy nem rég nyílt agility klubba,de van otthon is egy fél pályám néhány ugróval, szlalommal, karikkával és egy pallóval :).
2011. jún. 3. 11:00
 13/16 A kérdező kommentje:
az új kutyussal meg vagy Győrben szeretnék, vagy ha úgy jön össze a jövőm, akkor valamelyik pozsonyi klubban.
2011. jún. 3. 11:02
 14/16 A kérdező kommentje:
Tehát akkora húú de nagy agilitys tapasztalatom nincs, de jó pár éve vágyom már egy border colliera, de nem az agility miatt, de sokan mondták első kutyának semmiképp nem ajánlják. Meg hát most is mondták párán, a helyemben nem mindjárt agilitys vonallal kezdenének, de nekem ők jönnek be, akkor minek legyen másik.
2011. jún. 3. 11:06
 15/16 anonim ***** válasza:

Készülj föl h egyáltalán nem lesz fáklyás menet. Én, úgy h nem kevés tapasztalatom van, rendszeresen járok szemináriumokra is, rengeteget szívok Suvival. Nagyjából újra kell tanulnom agilityzni. Ha nincs olyan edző mögötted aki meg tudja mondani h egy ilyen kaliberű kutyával hogy kéne, akkor önmagadtól nagyon nehéz - pláne ha tapasztalatod sincs. Én azt tanácsolom h kezdjél el szemikre járni nézőnek. Most volt itt Jaakko Suoknuuti - abból nézőként is rengeteget lehet tanulni (a cseheknél lesz az Eo után - nézőként érdemes lenne menned, ha komolyan gondolod), ill. novemberben jön Dave Munnings - ha érdekel.

Győr, Tráj Tomi jó :o) Pozsonyt nem ismerem ilyen téren...de mintha Roman Lukacék ott edzenének, és akkor ő is nagyon jó :o)

2011. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Szívesen mennék ilyen szemináriumokra, de azt nem tudtam, hogy nézőként is lehetséges :). Mindenképp nagyon komolyan szeretnék foglalkozni vele, a lehető legtöbb módszerrel ismerkedem, utánuk olvasok, kipróbálgatom elméletben végig menve. Igen gondolom nem lesz egy fáklyás menet, def hát pont, hogy a kihívást várom tőle :).
2011. jún. 3. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!