Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana, Orjen, vagy Eukanuba...

Acana, Orjen, vagy Eukanuba rottweiler? Melyik a legjobb konzerv?

Figyelt kérdés
Rottweilert tervezek, ezért szeretném tudni melyik jobb táp és jó konzerv.Tapasztalatok a táppal/konzervvel?
2011. jún. 2. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

konzervet semmilyet...

tápból meg acana vagy orijen.

2011. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Acana orijen emberi fogyasztásra alkalmas alapanyagokból készül így azokat bátran ajánlom, bármelyiket, talán nekem valamiért az orijen szimpibb, az eukanubáról nem tudok semmit, de sztem azzal sem lőhetsz mellé, hiszen ezek nagyon jó tápok!
2011. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
minden konzerv legalább 75%a víz.semmire sem jó. arra igen hogy a száraztápot feldobd vele. én is szoktam tenni nekik rá.jó a szaga.
2011. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Konzervet max 1x naponta, v keverve a táppal, nem igaz h semmire nem jó, csomó folyadék van benne, és néhány állat nem iszik eleget, úh nem kifejezetten káros, v rossz de a fő a száraz eledel legyen.
2011. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek mind nagyon jó tápok, ezek közül én az Acanát adnám neki, jobb az ára mint az Orijennek. Az Eukanubát meg nem szeretem mert még most is állatkísérleteket folytatnak és a cég aki az országba hozza be, gyepmesteri telepeket üzemeltet, ami nagyjából kutyavesztőhely.

Figyel nehogy a túlzott fehérjebevitel problémákat okozzon .. az acana fehérjében nagyon erős táp.

Konzervből a Real nature ami jó ... dehát egy ekkora kutyánál anyagi csőd. Néha egykis változatosságnak legfeljebb .. a száraztápban minden benne van ami kell neki, azt is beáztathatod neki néha.

2011. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!