Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az engedelmességi vizsgához...

Az engedelmességi vizsgához kötelező részt venni a kutyasulin is?

Figyelt kérdés
Van egy kutyusom,aki tudja azt,ami kellene hozzá,de nem jártunk suliba. Le tudunk vizsgázni?
2011. jún. 2. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kötelező. Én anélkül raktam le mindegyik kutyámmal, kiváló minősítéssel. Mondjuk ez nem lehet valami átlagos, mert amikor mesélem más kutyásoknak akkor sokan nem hisznek nekem, mások nemes egyszerűséggel hazugsággal vádolnak vagy azt mondják, a kutyám biztos csak a hátsókertben fogad szót...
2011. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen rendszer milyen vizsgája, de k99-ben is tudsz vizsgázni, meg BH vizsgát is tudsz tenni suli nélkül.
2011. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Maga a vizsga mennyibe kerül?
2011. jún. 2. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod meg, hogy milyen vizsgára gondolsz, akkor nem tudjuk megmondani az árát sem.
2011. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tavaly a BH vizsga 12000 Ft volt , ha MEOE tag vagy akkor csak a fele.
2011. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most is annyi. A fegyelmezőmunkát bárhol megtanithatod, nem csak az iskolában. Csak az a lényeges, hogy több helyszinen gyakoroljatok, és ugy is, hogy zavaró kutya legyen, mert a pályán is 2-en dolgoztok.
2011. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is a kiképző azt mondta, hogy nem muszáj részt vennem a suliban a fegyelmezőn. De megmondom őszintén jobb lett volna ha részt veszek.

Nem a kutyán múlott hanem rajtam. A vzsgán ki vannak jelőlve a pontok, hogy mit hol, és mikor kell csinálni. Na én ezt nem tudtam, és nem is olvastam, és nem is lettem felkészítve.

A kiállításra is készülni kell a kutyával, pedig állni és futni minden kutya tud, de nem mindegy mikor és hogyan,és merre.

2011. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hozzá kell szoktatni a kutyát, pl, hogy a bíró ott sétál a munka alatt a pályán. Érdemes a vizsga előtt legalább egyszer oda menni gyakorolni, ahol tervezed a vizsgát. Chip nézést is gyakorolni kell.
2011. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szerintem arról sem az iskola hiánya tehet ha nem tudod a szabályokat. Én megkerestem a neten a szabályzatot, bemagoltam és úgy gyakoroltam. Az meg már nem sokat számít, hogy a iskolán máshol vannak az indulási pontok, stb, a lényeg hogy tudd közte mit kell csinálni, mennyit lépni.
2011. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja meg videókat néztem.
2011. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!