Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felkértek egy kutyaszépségvers...

Felkértek egy kutyaszépségversenyen kutyafelvezetőnek. Hogy öltözzek fel? Hogy sétáljak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rendes kiállítás lesz? Vagy csak egy szépségverseny?

Nem mindegy. Kiállításra elég sokat kell gyakorolni a kutyával, hogy be tudd állítani, nem sétálni, hanem kocogni kell vele, úgy, hogy a kutya a legjobb formáját mutassa, és a hibái ne látszódjanak.

Nézz videókat Youtube-on.

Nem megy egyik napról a másikra, hosszú hónapok eredménye.

Ruha: ha pasi vagy öltöny, ha csak kosztüm. Mindenképp elegáns és kényelmes viselet, amiben tudsz mozogni/futni.

Ha nem kiállításra gondolsz, hanem egy egyszerű "mezei" szépségversenyre, akkor szerintem mindegy. Jó, ne melegítő, de egy elegáns farmer akár. Ott sem árt, ha fel tudod vezetni a kutyát, de nem olyan fontos, hogy pontosan beállítsd stb.

2011. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*csaj
2011. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és a falunkban lesz egy kutyaszépségverseny, ahol megválasztják a falu legszebb kutyáját!
2011. jún. 3. 18:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem simán, szépen, ahogy az utcára is kimennél :)
2011. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!