Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaeledelt (szárazeledet),...

Kutyaeledelt (szárazeledet), hogy lehet házilag készíteni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem olyat nemigen tudsz csinálni. különböző daráló,préselő kellhozzá...
2011. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogyan.
2011. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmész az egyik kutyagyártó üzemebé és ha van lehetőség körbejárod, majd részletesen átnézed vagy leírod a gépek típusát és gyártási számát és kicsiben megcsináltatod, sok ilyen cég van elküldöd nekik a gépészeti rajzát és megcsinálják nem lesz olcsó, de megoldható, tulajdonképpen csinálsz egy "kis üzemet".
2011. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 panettone ***** válasza:
100%

Ezen gondolkoztam már én is, nálam van ideiglensben egy kis cavi aki máj beteg vagyis nem tudni miért rendellenes fejlődés vagy szerzett dlog miatt nagyon pici a mája.

Ő lakto-ovo vega étrenden van és így minden nap egy kűzdelem hogy úgy lakassam jl hogy fejlődjön is, meg is kapjon mindent plusz változatos legyen és ízletes és ami a legfontosabb hogy ne legyen rosszul!


Van egy tuti recept amit szeret a brokkolis nokedli ebben a tojás a fhérje a liszt a szénhidrát és a brokkoli a rost a vas és minden egyéb...azon tűnődtem érdemes lenne nem vízben főzni hanem nokedli szaggatón át forró olajba csorgatni- van ilyen recept egyébként a levesgyöngyöt készítik így. De halál macerás és csak annyival lenne jobb hogy ropog és tovább eláll, viszont az olaj nagy részét még le kell csepegtetni....

szerintem így elő állítható bármi másból is valami "száraztáp féle"

De én ha ilyenbe vágnék házilag akkor darált hús alphoz kevernék porított szárított zöldségeket minimális csontlisztet és szintén kevés lisztféleséget hogy összefogja majd ruddá formálnám és süőben 60 fokon kiszárítanám...

De normál tápigényű kutyának ezt kivitelezni szerintem kicsit túlzás...

2011. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!