Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adtok a kutyátoknak?

Milyen tápot adtok a kutyátoknak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 19:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

09:41

szerinted mégis ki vizsgálta a kutyák daganatos megbetegedéseit mondjuk 20 éve? Miből gondolod, hogy több van? Plusz alapból annyi rákkeltő anyag van a levegőben, hogy már az is bőven elég lenne.

Én is adok házkosztot a kutyáimnak de pl nem tudom megmondani ha a boltban veszem, hogy milyen hormonokat is kapott az az állat aminek megveszem a húsát vagy, hogy hány liter növényvédő szert permeteztek a zöldségre. A legtisztább persze az lenne ha csak bio élelmiszert adnánk a kutyának (és mi is csak azt ennénk) De ki tudja azt megfizetni? Nekünk is van kertünk és állataink (kecske, tyúk, juh stb) de azon kívül, hogy tudom mi nem használunk növényvédő szereket abban már kevésbé vagyok biztos, hogy a tőlünk 1 km re lévő M0 kamion forgalma mit pöfékel fel és száll rá a zöldségekre vagy pl mi is adunk pl a kecskéknek antibiotikumot mert itt a várostól egy lépésre minden szart elkaphatnak és az ANTSZ se engedélyezné az általunk árult tejtermékeket és húst. Szerintem a prémium tápok a legkevésbé rákkeltőek főleg ha azt nézzük, hogy a kutyák milyen elenyésző % a eszik rendes tápot és nem Chappit és társaikat (amiben alapból a színezék is simán rákkeltő hatású)

2011. jún. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Brit adult,Brit aktív tápja.Eddig bevált.

Előtte Kennel's-t ettek,de nagyon felemelték az árát.

2011. jún. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Rákot általában a "sarki bolti"szeméttel tömött kutyák kapnak,legalábbis ismeretségi körömben.

Egyszerűbb a kisboltban megvenni a Bodri meg mittudoménmilyen néven csúfolt színezett,ízesített gabonát meg a tartósítószerrel teli kutyakonzervet,mint a normális kaját.Pedig ezek árából már kijönne egy elfogadható minőségű középkategóriás táp,csak épp utána kéne járni kicsit.

2011. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Melyikre gondoltál? Ami nem drága, de nem szemét,szinezett stb.

Én Acanát vennék, de jelenleg a 28.500,-ftból nem tellik...

2011. jún. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mármint ennyi a havi "bevételem".....
2011. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!