Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adtok a kutyátokn...

Milyen tápot adtok a kutyátoknak mennyiért veszitek kilóját?

Figyelt kérdés
én most jobbancska tápot vettem 250 volt kiloja,és mikor eszik a kutyák köhögnek tőle. aztán nem. szóval cserélem lefelé. vettem, 160ért is nagyon szerették de sajnálom őket 1 táppal etetni nehogy megunják.
2009. szept. 9. 12:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Az én kutyusom nem eszi meg a tápot:S
2009. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális tápnak nem kapod meg kilóját 250 ft-ért. Szerintem nem ez alá kellene még menni, ha nem tudsz normális minőségű tápot venni inkább főzzél neki. Vagy kapja a jobb tápnak a felét naponta és egészítsd ki házi koszttal.
2009. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Dog Chow light 6000 Ft/15 kg, kimérve 460 Ft/kg. Ennél rosszabb tápot nem kap.
2009. szept. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Acana adult 750 kg-ja.
2009. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
1 nálunk ilyenek nincsenek.2 nem szerette jobban a 400t osat sem. Főzni nem ajánlják a állatorvosok,mert meghizik tőla a kutya.4 nálnuk sincs kiéheztetve a tápot nem egyszer kapják naponta, mindig ott áll mellettük.De kapnak még főtt étel maradékot is
2009. szept. 9. 13:23
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Nekem az állatorvosom mondta hogy utóbbi években nagyon megnőtt a daganatos kutyák száma,amiért egyértelműen a tápok a felelősek,és nincs olyan hogy jó minőségű táp,mindegyik veszélyes,legjobb a házi koszttal etetni a kutyákat.
2009. szept. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Acana sport + agility, 700-800 Ft/kg. Szerintem is főzz neki, nem fog tőle elhízni! Az én kutyám már két hete főtt kaját kap, mert amikor megrendeltük a tápját, azt mondták, hogy nem biztos, hogy megérkezik pár napon belül, ezért anyukám főzött egy csomót és még mindig van. Nincs rajta semmi felesleg, pedig hajlamos a hízásra, ha egy hétig kevesebbet sétálok vele, mint szoktunk, már meglátszik rajta. Adhatod neki ugyanazt tápot, nem kell és nem is szabad cserélgetni, az én kutyám egy éve szinte minden nap ugyanazt a tápot kapja és fél perc alatt elfogy, amit kiteszek neki. Egyébként meg is rendelheted neki a tápot, érdemes jobb minőségűt venni, hosszú távon megéri, mert kevesebbet kell belőle kapnia meg egészségesebb is lesz tőle. Szerintem, ha mondod az állatkereskedésben, hogy milyen tápot szeretnél, vesznek neked (mi is így csináljuk), ha nem, akkor innen is megrendelheted: [link]
2009. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Pro 26 , 620 ft/kg. De ha nincs mellé házikoszt, csúnyán néz rám.
2009. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Megsúgom neked, nákunk sem lehet kapni. DE jobb helyeken ingyen házhoz viszik amit rendelsz interneten. Nem viccből kapnak ilyen "drága" tápot. Én nem várnám el kutyáimtól, hogy röhögőgröcs törjön rájuk, mert én milyen sok pénzt költök az etetésükre. Egyszerűen örülök neki, hogy megeszik amit eléjük rakok. Azt is el tudom fogadni, ha valakinek nem tellik ezekre a tápokra. Kisebb trükköket bevetve jól ki lehet jönni a drágábbakkal is.

Erre te mondtál egy jó példát: összekeverni házi koszttal.

2009. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Az enyémek olyat kapnak aminek 600 ft kg-ja (nagy átlátszó zsákban vesszük az állateledel boltban).

1 hét alatt megeszi a 2 kutya, de csak napi 2x kapnak enni.

2009. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!