Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szerezhetnék olcsón vagy...

Hogy szerezhetnék olcsón vagy ingyen labradort, retrievert vagy németjuhászt?

Figyelt kérdés
az olcsó valójában nem a 20.000 vagy egyáltalán 10.000 forintos kutyát jelenti. Mivel alapból nem vagyok nagyon vastag srác maximum 5000-et engedhetnék meg magamanak, annyit is sikerült egyelőre megkeresnem. Az a bajom, hogy az interneten mindenhol tenyésztők, meg magánemberek adják el kutyáikat szerintem elég drágán. Igazából nem kell nekem fajtiszta kutya, csak egy barátságos kutyát keresek akivel eltölthetem időmet. Köszönöm előre is segítségeteket.
2011. jún. 5. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ez esetben szívből ajánlom a legközelebbi kutyamenhelyt!
2011. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Van retriever és nj fajtamentés is,náluk érdeklődj.
2011. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 tetro ***** válasza:
82%
csak azt nem tudom, ha kutyára nincs 10e ft-od, akkor miből fogod ennek a többszörösét elkölteni az oltásokra és kutyakajára
2011. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
menhely, fajtamentés. Egy zsák normál minőségű kutyatáp több mint amennyit a kutyára szánsz...
2011. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket:). Utána néztem már régebben milyen fajta kutyát mivel kell etetni és mennyit, és ha nem is tudok venni ilyen reklám termék kutyaeledelt, könnyen tudok neki abból adni ami az enyém és jó neki.
2011. jún. 5. 19:09
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

irany a menhely.

De azzal tisztaban vagy hogy mennyit eszik egy ekkora kutya? a te maradekoddal nem foja beerni, arrol nem is beszelve hogy nem veletlenul talaltak ki ezeket a tapokat, a te vacsoradban nincs meg mind az ami egy kutyanak kell.

Es mibol fizeted ki az oltast, fereghajtast, eleskodok elleni szert? Vagy ha esetleg beteg lesz a kutya?

Megertem hogy szeretnel egy kutyat, de jol gondold at mert 10-15 evig a te feleloseged lesz ez a leny.

2011. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem gyűjtögess még.. utána ha lesz több pénzed, ami futja az oltásra, féregtelenítésre, kajára, játékra stb. akkor menj be egy menhelyre vagy fajtamentőkhöz és onnan vegyél kutyát. addig meg még plusszba olvasgass a kutyák tanításáról és neveléséről is
2011. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2011. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha megteheted,járj el a fajtamentőkhöz önkéntesnek,sokat tanulhatsz és nagyon hasznos segítség lehetsz.
2011. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

[link]



[link]



[link]



Kapásból találtam neked vagy 500 kutyát, mind ingyen:)

Jó böngészést, sok boldogságot a kutyushoz!

2011. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!