Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kialakulhat normális párkapcsolat netről? Én próbálkoztam ilyennel is, de nekem csak rossz tapasztalataim voltak. Így most már teljes mértékben, a "való életben" való ismerkedés mellett vagyok. Mit gondoltok, mik a tapasztalataitok? 21/L

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem netről is alakulhat kapcsolat, de csak ha megvan az első tali hamar, nem húzza halasztja egyik fél sem.


21/F

2010. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi úgy találtunk egymásra a neten, hogy nem kerestünk senkit, csak beszélgetni kezdtünk. Eleinte közömbös volt számomra. Ennek több, mint 4 éve. Van abban igazság, hogy mikor nem keresed, akkor talál rád.. 23N
2010. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom :D

Iwiw lovehunter - marhára nem kapcsolatot kerestem ott

Viszont bejelöltem egy lányt akire képről azt mondtam magamban ha visszajelöl én behalok :D

ÉS visszajelölt :)

Majd kiderült hogy a lányt 7 éve ismerem - közös suli közös barátok - csak sose éreztem magam elég jónak hozzá - most viszont kiderült hogy ugyan olyan szimpatikus vagyok neki mint ő nekem. Azóta már egy pár vagyunk és szerelmesebbek mint valaha :)))

22F (a lány 21)

2010. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

12:26

Igazat mond :)

Van abban igazság, hogy mikor nem keresed, akkor talál rád.. 23N


(előző hozzászóló)

22F

2010. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem mindig van rá alkalom, hogy hamar találkozni tudjunk, mert pl. nem lakik elég közel. De viszont, ha sokáig húzzuk-nyúzzuk, és végül találkozunk (belsőre tegyük fel, hogy nagyon megkedveltem), de külsőre élőbe egész másképp fest.. ez elég nagy csalódás... És mondjuk ezekután közölni vele, hogy mi a szitu... kellemetlen
2010. jún. 10. 12:34
 6/11 A kérdező kommentje:
12:32-- mekkora "szerencse" :) sok boldogságot nektek!
2010. jún. 10. 12:36
 7/11 anonim ***** válasza:

...

Minden további nélkül. Mivel még mindig nem robotok lakják az internetet, hanem ugyanolyan egyszerű földi halandók, mint te. Nem az számít, hol ismerkedsz, hanem, hogy kivel. Az meg elég badarság, hogy élőben egész másképp fest... soksok megapixeles fényképezőgépek, webkamerák állnak rendelkezésre, hogy képet mutassanak bárkiről. Ha meg belsőleg tetszik, külsőleg meg nem, akkor máris eldobod?

Én bevallom, a barátaim 99%át, és az eddig egyetlen (már csak volt-) barátnőmet is netről szereztem. Van, aki 2-3 kmre lakik, van, aki 100-200ra. És a lehetőségekhez mérten igyekszünk találkozni is, nyilván nem helyettesíthet akármit az internet. De beszélgetésre speciel tökéletesen alkalmas.

18/F

2010. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha valaki belsőre tetszik, de külsőre abszolut nem jön be, akkor nem jönnék össze vele. Hallottad azt a mondást, hogy: "külső megfog, belső megtart?" Első sorban a belső számít, de a külső sem elhanyagolható. Kívánnom kell őt stb.. ha nem tetszik, akkor nem kívánnám soha az életbe.. remélem értesz.


És még mindig azt gondolom, hogy élőben szeméélyesebb az ismerkedés.. és JOBB!

2010. jún. 10. 12:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Kívánok mindenkinek olyan egymásra találást mint amiben nekem volt részem :))


12:32 voltam

22F

2010. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Neten jöttünk össze, 6 éve tart.

Szerintem működik.

:)

2010. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!