Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Dm-es Dein Bestes jutalomfal...

A Dm-es Dein Bestes jutalomfalat jó lenne a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Azt írják hogy 50% hús és belsőség.

Erről lenne szó:


[link]


És egy másik, ennek nem tudom most pontosan milyen a tartalma, de nagyon szereti a kutyusom:


[link]


2011. jún. 6. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg tanuláshoz akarod használni, akkor nem jók ezek a bolti jutalomfalatok. Főzz neki valami belsőséget (máj, szív, vese, lép) ha igazán ütőset akarsz adni, ha kevésbé ütős kell kisebb ingerkörnyezethez, akkor meg virsli, párizsi, sajt. Ezek gyorsan csúsznak, picire tudod aprítani, nem akasztja meg a munkát, hogy a kutya leáll rágcsálni.
2011. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az enyémek kapnak ilyet és örülnek neki. bár 2 ex kóbor kutyáról van szó és ezek sztem még a kavicsnak is örülnének ha azt adnék jutalomfalatnak...

jutifalaton nem kell sokat agyalni. persze hofgy jók leszenk, nem kapnak belőle akkor mennyiséget h hűdeprémium kelljen.

nálunk ha nincs ,akkor a tanuláshoz simán belemarkolok a tápjukba és azt kapják falatonként.bár ők mondom abszulút nem finnyásak.

2011. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az én goldim is mindent megeszik. Mindig kis darabokra vágom, és úgy kapja. Nagyon szereti. De emellé még jutinak kap pedigree-től való falatkát, meg ha éppen van megkapja a pizza szélét, csirkebőr stb..
2011. jún. 6. 17:22
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem jó amit adsz neki. szivesen egye éshajtsa érte végre a feladatokat.
2011. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!