Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor érdemes pároztatni egy...

Mikor érdemes pároztatni egy yorkit, hogy ne legyen semmi baja?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a mikor kérdést nem teljesen értem. De, ha úgy akartad kérdezni, hogy mit kell tenni, hogy biztos se a szukának, se a kicsiknek ne legyen bajuk: Szűréseket kell csináltatni. Tenyésszemlén megmondták, hogy alkalmas-e a tenyésztésre. Ezek az első lépések, a többit a nálam okosabbak leírják :)
2011. jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen egy kicsit rosszul fejeztem ki magam..:) köszönöm! de kb sztem a 2. tüzelésnél lehet.?
2011. jún. 7. 11:47
 3/11 anonim ***** válasza:
2011. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
és mindenképpen küldd el az elérhetőségeidet a fajtamentőknek, hogy megköszönjék a szaporításodat!
2011. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ez hihetetlen érdemes ide írni:(
2011. jún. 7. 11:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A paroztatas es elles mindig kockazatos, foleg egy ilyen tultenyesztett erzekeny fajtanal. 2-3 eves kor az idealis, de termesztesen a hozzaertok tudjak megmondani tenyeszszemle es szurovizsgalatok utan, hogy a kutya mennyire van felkeszulve a picik kihordasara.
2011. jún. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

mi fáj abban hogy itt sokan nem értenek azzal egyet hogy nem hozzáértő emberek szaporítsanak?

nekem a személyes indokom amiért megvetem a fajtád, hogy az elmúlt 2 évben két kutyát fogadtam be az utcáról az ilyen okoskák miatt mint te.


amúgy meg kaptál válaszokat nem? vidd tenyészszemlére ahol megmondják h rendelkezik e azokkal a tulajdonságokkal, amikkel a fajtának kell. mivel elég beteges fajta szűréseket kell végeztetni, hogy nehogy örökítsen valamit.

oltani chippeztetni kell a kiskutyákat mert anélkül ma már törvénytelen eladni őket.

első tüzelésnél sosem szabad fedeztetni, mert sokat árt.

a másik pedig (ami gondlom számodra elhanyagolható TÉNY), hogy a szukának igen fájdalmas a közüsülés, a vemhessés és az ellés pedig nagyon megviseli a szervezetét.

2011. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kutyák és macskák ***** válasza:
100%
Harcikeszeggel értek egyet, én is gazdit keresek éppen egy kistestű kutyusnak, akinek az eddigi élete igen kacifántos fiatal kora ellenére. Köszönheti ezt ő is és sok sorstársa a hozzád hasonló buta gondolkodású embernek, akik a kutyájukból akarnak megélni.
2011. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
úristen egy mondatot írtam igen kitudjátok kacifántozni a dolgokat."szaporitó"? "fajtád"? Hát mindenki gondoljon rólam amit akar különösebben nem érdekel.Fáj neki a közösülés?.....ha elviszem tenyészszemlére,akkor már nem fog?......hmm.érdekes.Ja amugy sztem kutyárol beszélünk!!!Valahogy csak elszaporodott,de annyira nem vagyok h....,hogy a család kedvencet tönkre tegyem,azért kérdeztem. Kössz!
2011. jún. 7. 17:09
 10/11 anonim ***** válasza:

ha tenyésszemle ha nem akkor is fájni fog neki persze,de ott nem a szomszéd deszép kanjával fedeztetik, hanem egy szűrt, szép egészséges kuutyával akiktől egészséges utódódai lehetnek.

jahh hogy csak egy mondatot írtál ki? én meg csak egy mondtaot írtam amiben véleményeztelek? neked azzal mibajod?

2011. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!