Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztő nem enged be az...

Tenyésztő nem enged be az anyakutyához mert csak őt engedi be a kutya, különben agresszív?

Figyelt kérdés
Bemegy és csak kihozza a kicsit. Ez így szabályos? Vagy mit gondoljak most? (nagy, erős kutyafajtáról van szó)
2011. jún. 7. 11:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
hozzáteszem: tk ok! de nem hiba az ha az anya olyan agresszív hogy nem lehet benézni hozzá? vagy nem is tudom :-S
2011. jún. 7. 11:30
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon sok szuka védi a kölykeit. Ez természetes.
2011. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
hm, te vajon milyen kutyát akarsz? Én ebbe nem mennék bele, de én mondjuk egyáltalán nem tolerálom a kutyáknál az agresszív viselkedést, nem is szeretnék olyan kutyát.
2011. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

az alomhoz én se engedek be senkit...parvó nagyon gyorsan terjed de pl nekem is van egy szukám aki rajtam és a családomon kívül senkit se enged a kicsik közelébe pedig alapból egy nagyon aranyos, kedves kutya.

Mondjuk és soha nem hagynám, hogy bárki taperolja a kölyköket aki betéved...max cipő fertőtlenítés, váltóruha és alapos kézmosás után. 8hetesen ki kerülnek a baby kifutóba, oda már engedek gazdákat is de azt is csak fertőtlenítés után...lehet paranoiás vagyok de nagyon sok mindent elkaphat egy kiskutya...

2011. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Most jól értettem, hogy a tenyésztő nem engedi, hogy megnézd az anyakutyát?? Csak mert as kutyavásárlás egyik legfontosabb szabálya, hogy nézd meg az anyakutyát, hogy milyen a viselkedése stb...
2011. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem lehetett megnézni vagy benézni hozzá mert akkor mérges lesz. csak egy embert enged magához akkor is ha nincs kölyke.
2011. jún. 7. 12:40
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem te nem tenyésztővel, hanem szaporítóval állsz kapcsolatban. Nem 100% persze, de nagyon gyanús!
2011. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Na az előbb kicsit rövid voltam. Szóval azért gondolom, hogy szaporítóval találkoztál, mert egy normális tenyésztő kutyája nem lehet tök antiszoc. Az oké, hogy lehet jó házörző, de mikor ott a gazdája, kezes báránynak kéne lennie és a tenyésztőnek meg kéne mutatnia neked az anyakutyát, az anyakutya szűréseit, elért eredményeit stb..


Ha olyan agresszív a kutyája, hogy be se tudsz hozzá menni, akkor lehet gyenge az idegrendszere vagy rosszul lett megnevelve stb... Ami biztos, hogy a gazdája nem egy jóó tenyésztő!

2011. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az azért durva, hogy akkor se enged be senkit ha nincsenek kölykei...kölykökkel az egy dolog, sok szuka védi az almot de alapból nem szabadna. Hogy viszi kiállításra tenyészszemlére vagy bárhova?
2011. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utolsóval értek egyet. Olyan nincs, hogy az anyakutya agreszív a kölykei miatt - vagy ha igen, annak többet ne legyen kiskutyája. A higiéniai okokat megértem, azt is, ha fél a bacilusoktól, parvótól, stb. de amelyik kutya így támad és a gazdája mellett sem viselkedik rendesen, az szerintem nem tenyésztésbevaló.
2011. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!