Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztő nem enged be az...

Tenyésztő nem enged be az anyakutyához mert csak őt engedi be a kutya, különben agresszív?

Figyelt kérdés
Bemegy és csak kihozza a kicsit. Ez így szabályos? Vagy mit gondoljak most? (nagy, erős kutyafajtáról van szó)
2011. jún. 7. 11:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az anyakutyának nem szabadna agresszivan viselkedni, mivel ott a gazdája, igy tudnia kéne, hogy biztonságban van ő is, és a kicsik is. Nagyon fontos egy kölyök választásnál, hogy lásd, az anyjuk, hogy viselkedik velük, hogy neveli őket. Szerintem keress egy másik tenyésztőt.
2011. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet megbeszélni az illetővel, hogy pórázon hozza ki Neked az anyakutyát megmutatni?

Én is olyan helyről vettem a cane corsóm, ahol nem lehetett a szuka közelébe menni (a kan viszont úgy hízelgett, hogy majd' feldöntött), viszont a kennelhez odamehettem, megnézhettem.

Szóval furcsa, hogy még csak meg sem mutatja...

2011. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a kutya legyen kutya. Ez van mai divat, hogy mindent ki kell belőle nevelni és egy emberimádó robotot nevelni belőle. Meg hogy ha egy kutya jólnevelt akkor mindig tökéletesen viselkedik, ha meg nem akkor ő a falkavezér. Ilyen nincs, egyik kutya sem tökéletes.

Szerintem a tenyésztőnek tökéletesen igaza van, attól egy kutya nem lesz rossz ha nem enged másokat a kölykeihez.

Viszont az anyáról akkor is kötelessége lenne képeket mutatni vagy videót, vagy pórázon kivezetni hogy lásd.

2011. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!