Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Világosbarna, vízszerű akármi...

Világosbarna, vízszerű akármi van a mopszomnak az orra felett lévő redőjében. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Van valami amivel kezelhetném itthon vagy vigyem állatorvoshoz? Nem olyan régóta él velünk, 7 éves egyébként, de ezt még nem vettem észre eddig. Sokat mosakszik amúgy. Ja és nem engedi, hogy kitöröljem, lehet érzékeny az a terület.
2011. jún. 7. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
mit akarsz kezelni? mi sem tudhatjuk h mi az. orvos, ez egyértelmű.
2011. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam esetleg áttörölhetném kamillateás vattával. Vagy lehet, hogy semmi baja, csak épp valami allergia jött ki rajta....
2011. jún. 7. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:
orvos vagy kutyakozmetikus!-az ilyen tipusú kutyák redőcskéit rendszeresen kéne tisztítani, ápolni már kölyökkortól, és akkor nem sebesedik ki, nem fertőződik el!
2011. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
óó a kamillás vatta. halottnak a csók. dokit neki, nem közmetikust. előbb egy doki mondja meg h legközelebb elég e a kozmetikus. ő nem orvos.
2011. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem nagyon bízom egyébként ezekben az orvosokban. A múltkor viszketett a bőre és kapott rá szteroid injekciót, mert véresre vakarta. Elvileg 5 hónapig hatásosnak kellett volna lennie... Ugyanúgy vakarja magát, csak már nem véresre.

Ment a hasa, az orvos csak szétette a kezét: lehet allergiás... Hát azóta is kísérletezgetünk, hogy vajon mire allergiás. Már mindenféle minőségi tápot adtunk neki, de még nem találtuk meg az igazit.

De azért fizessük a 6-10.000 ft-os injekciókat havonta...

Most elvinném, lehet megint adna neki valamit ami lehet segítene, de lehet nem. Zsákbamacska az egész. És nem egy orvosnál jártunk már!

Ezért gondoltam, hogy hátha valaki már tapasztalt ilyet a kutyáján és megosztaná velem is...

2011. jún. 7. 17:40
 6/6 anonim ***** válasza:

de az a baj hogy a viszketés annyi minden tünete lehet...sajnos én is jártam egy csomó szar dokinál, de keress másikat mást nem lehet mondani, mert házi praktikát arra mondani amiről azt sem tudható h micsoda.

az én kutyámn vakarózott már nagyon. az egyik kutya atkás volt a másik meg allergiás.

2011. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!