Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak majd a mopszomnak? :O

Mit adjak majd a mopszomnak? :O

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy mopszom. Azon gondolkoztam hogy száraztápon és más konzerves kutyakaján kívűl mit adhatnék neki enni? Tudom zsíros és fűszeres ételt nem lehet. Főleg krumplit. De valami otthon kaját szeretnék. Például a májkrémet vajon ehetik? Lécci írjatok választ! ^^

Válaszotokat előre is köszönöm


2010. febr. 19. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
attól függ h milyen a gyomra.Ha rosszabb akkor Eukanuba és Royal Canin ha pedig jó akkor lehet majdnem minden fajtát adni neki.
2010. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jah bocsi az alszöveget nem olvastam.nekem Bison havanesem van neki nem szabad olyat adni h kolbász meg ilyen zsíros ételt mert akkor rókakoma lesz.Konzervet nem nagyon eszik inkább tápot és hát néha csipeget olyat h pl.rántotthús
2010. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
virslit, sajtot, párizsit, persze ne ezekkel lakjon jól:)... az én kutyám oda van a grillcsirkéért... ilyesmiket adhatsz neki
2010. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb tápok:Acana, Royal Canin, Orijen, Hill's, Taste of wild, Biomill, Bio Plan, Pro Plan, Dog cow, Happy dog

Konzervek: Bio plan, caesar

(Ilyen olcsó sz*rokat mint pedigree chappi felejtsd el, sokat ártassz vele a kutyának :( ha nincs pénzed prémium tápra vegyetek dog chowt vagy happy dogot olcsó és jó)

Cukrokat, szőlőt, mazsolát, hagymát és csokit nem szabad, halálos ítélet!

Krumplit kicsit adhatsz neki, nem káros rá csak nem hasznosít belőle semmilyen tápanyagot. Mindenféle gyümölcsöt is adhatsz neki. Csinálj neki levest sok zölséggel, tésztával. Husit rizzsel :) Jó kutyázást!

2010. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne legyen kaja egész nap előtte, ha nem eszi meg 15 perc után vedd el, majd következő etetésnél megeszi. Remélem segítettem :)
2010. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
aki a csokit meg a hagymát irta, az a válaszóló nagyon jó tanácsokat adott, ezeket tartsd is be, hiába tűnnek drágábbnak a márkás ételek, de egészséges kutyád lesz és abból kevesebbet is kell adni, mint pld a pedigreeből, mert az nem laktató, az csak sz*r, és büdős. a royal canin finom...megkóstoltam :D, és szalámi meg minden ilyen dolog azért nem jó, mert sós, és sósat nem lehet adni, vagy ha igen, akkor egy héten csak egy csipetnyit.
2010. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A házikoszt nem jó, nem tudod biztosítani az egészséges fejlődéséhez szükséges anyagokat, hacsak nem végeztél állattakarmányozási iskolát..

Egy jobb minőségű táp(nem bolti vackok, de nem is kell a leg drágább) etetési költsége ugyanott van mintha főznél neki+cserébe egészségesen fog fejlődni.Ízesítheted levessel h finomabb legyen.

2010. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Sokat segítettetek!!!! ^^ :D
2010. febr. 20. 12:55
 9/10 Akiteki ***** válasza:

Javaslat: ne minket kérdezz, hanem a tenyésztőt.

Rendes tenyésztő ilyenekből is kioktat. Én több oldalas használati utasítást szoktam adni a kutyákhoz + bármikor felhívhatnak. Inkább ne kisérletezz, ő fogja legjobban tudni, mi a jó a kutyusodnak.

Sok boldogságot kívánok vele!

2010. febr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kösziííí:)
2010. febr. 26. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!