Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SÜRGŐŐŐŐSS! EPILEPSZIÁS A...

SÜRGŐŐŐŐSS! EPILEPSZIÁS A KUTYÁM!?

Figyelt kérdés
egy roham 2-5 perc nála de most 1 órája nem hagyja abba és ilyenkor az a teendő hogy megnyomom a szemét és kap az agy egy fájdalmat és arra figyel.De most ez nem segít!!! az állatorvos kijött és adott egy inekciót neki de az sem segít!!!volt egy puli kutyusunk is és őt tegnap kellett elaltatni szegényt...sztem ez lehet a baj mert nagyon szerették egymást!!!mit tegyek???
2011. jún. 7. 16:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Jesszus! :'( velem is volt ilyen, csak nálam a tengerimalac családom pusztult el :( nagyon szörnyű érzés lehet, részvétem. De ha ez segít, akkor próbálj meg a macskára nagyon vigyázni, és továbbra is benne lelni az örömet
2011. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom nagyon:( De ne keseregj ha már annyira beteg kutyus volt így jobb neki gondolj erre!:)
2011. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
a cicához nem kötődhetek annyira mert ő menhelyről van rehabilitáción....és ha oda kell adni akkor nem lesz szívem......
2011. jún. 7. 16:59
 14/19 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem. Nem is kell még új kutya. Előbb az ő elvesztésüket kell feldolgoznod. Tudom nem lesz könnyű.
2011. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, de szerintem ha én tudom, hogy a kutyám átlagos roham ideje 2-5 perc, akkor nem várok egy órát...

Egyébként részvétem.

2011. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2011. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

na 7 perc alatt kiért az orvos és már el is altatta

nem semmi

2011. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16:53 te nem tudod milyen egy állatot szeretni??-.-"
2011. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
17:08!már akkor szóltam neki mikor nem bírtam leállírani a rohamot!! csak éppen műtött és nem tudott kirohanni a másik orvos Szegeden volt ilyen állatorvosi gyűlésen
2011. jún. 7. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!