Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyák keverékei lehetnek?

Léna.:) kérdése:

Milyen kutyák keverékei lehetnek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy kutyust. Kb. fél éve töprengek a fajtán. Ma megnéztem menhelyeket, és az expresszet, hátha megtalálom álmaim kutyusát, akibe egyből beleszeretek.:$ Őket találtam, egyből beléjük szerettem. Az a baj, hogy jelenleg 12 éves vagyok, van kb 1000 Ft-om, szülinapom 2 hét múlva lesz a szülinapom, amire legalább összegyűjtök 20 ezret. De van 2 kutyánk, a szuka ma egy hete szült, így nem merném idehozni. Mire minden egybe lenne, elvinnék őket. Szerintetek mit csináljak.? :S

Amúgy itt vannak a gyönyörűségek.: [link]


2011. jún. 8. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem valami pumi keverék lehet de nem nagyon lehet megmondani ...


ah, igen, írják is:


Lakli és Tesó, két mókás fiúkutyus 2011 február elején születtek, jó házörző szülőktől.

A Papa pumi keverék, a Mama szintén keverék. A szülők nagytestű, hűséges, jó kutyák, határozott megjelenéssel.

2011. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xnorkax ***** válasza:

Ha már van két kutyátok, ráadásul az egyik épp kölyköket nevel, akkor várj még. A kutyákkal gondolom van dolgod, én még nem vállalnék be még egy kutyát, mivel egy alom felnevelése amúgy sem kis pénz, ha tisztességesen csináljátok.

Egyébként pumi keveréknek tűnnek, nagyon szépek.

2011. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek neked kiskutya ha van most is egy rakással? Már ne is haragudj, de neked nem való kutya, se semmilyen állat amíg ilyen felelőtlen vagy. Abból a 20ezer Ft-ból inkább ivartalaníttassátok a szukát és kíméljétek meg a későbbi "örömteli" pillanatoktól amiket a kölyöknevelés és szülés hoz neki.
2011. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Ha az ivartalanítás megvan akkor jöhet a többi kutyus. Addig pedig neketek is gazdit kell keresni a kiskutyáknak.
2011. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem most 3 kutyám van, nagy kihívás...van egy öreg szuka, egy játékos és rosszcsont két éves kamasz, meg egy 2 hónapos kölyök. Amíg tanítanám a középsőt, addig vagy oda jön az öreg kunyerálni a kaját, és nem tudok ellenállni a bociszemeinek, az összes jutifalit megkapja, vagy jön a kicsi játszani mindkettőnkkel...nagyon nehéz. Imádom mindhármunkat, de nagyon nehéz három kutyát egyszerre szeretni. Szerintem ne vágj bele, felesleges. A szuka kutyát pedig mihamarabb IVARTALANÍTANI!!!!

Főleg, hogy ha most fialt, minek neked új kutya?...baromság.

2011. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem komondor és drótszőrű vizsla kevrélek.
2011. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!