Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A légy eszi a kutya fülét mit...

A légy eszi a kutya fülét mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Állatpatikában lehet kapni direkt erre a célra kenőcsöt, ami távol tartja a legyeket és a sebet is kezeli.
2011. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 zsuzsabazsa ***** válasza:
34%
Disznóól van a közelben?
2011. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
nem mérvado hogy disznóól van a közelben. legyek bárhol vannak. igen, kenőcsöt lehet kapni rá, az állatorvos megmondja hol lehet kapni.
2011. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
gondolom hegyes fülű kutyád van,azoknak szokta enni a fülét jobban a légy.
2011. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
sebhintőpor is hamar meggyógyítja
2011. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A sebhintőpor sz.rt se ér, mert nem tartja távol a legyeket. Max a sebet kezeli....
2011. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 zsuzsabazsa ***** válasza:

Mérvadónak mérvadó mert ahol disznókat és lovakat tartanak ott sokkal több a légy mint másutt.

Ezért állatorvossal kéne megbeszélni, hogy milyen szert tud ajánlani a kutya fülére ami távol tartja a legyet.

Mert hiába gyógyul be a seb, továbbra is a legyek megtalálják a fülét.

2011. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a közelben senki sem tart sem disznót,sem birkát,sem lóvat.....mégis rengeteg légy van.Nagyon sokat szenvedtem velük.A doki javasolt különböző készítményeket,köztük a kátrányos sebolajat(Federol)de nekem nem vált be.Legutoljára a Neostomosant ajánlotta és ez bevált.Higitás nélkül kend be vele a kutya fülét minden nap.
2011. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
A sebhintőport tapasztalatból írtam. Jobban odafigyeltem a kutyára akkor, és le is mostam neki a sebet mert az izzadtságra és a gennyre jöttek a legyek (pláne nyáron)és a hintőportól begyógyult...utána többet már nem kezdték ki a legyek
2011. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egy kinti kutyára nem lehet minden percbe figyelni, és a fülén keresztül a kutya nem tud izzadni.


A NEOSTOMOSAN jó szer, riassza a legyeket. Elöbb morzsold le a megalvadt vért, és én elöbb valami hámosító krémmel kenném be,( NEOGRANORMON ) majd a neostomosannal.

2011. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!