Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáitok mennyi idő után...

A kutyáitok mennyi idő után unják meg a tápot?

Figyelt kérdés
Ha pl. X évig ugyan azt kapja, mennyi idő után nem eszi már meg?
2011. jún. 9. 21:19
 1/6 anonim válasza:
az én yorkim acanát kap már lassan egy éve, és semmi baja vele. néha kap mellé almát, és répát, de mást nem. szóval én úgy gondolom, hogyha nem nagyon kap mást, akkor nem is fog más ízre vágyni
2011. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindig megeszi :) Olyan nincs, hogy megunja :S

Ha nem eszi meg, akkor van valami baj a fogával, vagy el lett kényeztetve, és mást kapott helyette, így finnyáskodik...

2011. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem unja meg. Ugyan olyan lelkesedéssel eszi 10 év múlva is. Az állatok nem a gasztronómiai élvezet miatt esznek, hanem az életösztön miatt. Persze ha a gazdi rosszul neveli, akkor símán lehet, hogy válogatós lesz, de ez már tanult viselkedésforma és nem természetes.
2011. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem megunják, inkább válogatnak, az én kutyám pl alapból nem eszi meg az olyanokat amiben 2-3% hús van, hiába agyonreklámozott.
2011. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem egyik tápot se eszi meg. házi koszt kell neki... :S
2011. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 éve Acana-t kap, és minden reggel úgy várja, mintha valami hatalmas csoda dolgot kapna:)

Első sorban a Lamb and Apple-t, de néha veszek a kicsi kiszerelésű többi Acana tápból is:)

2011. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!