Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez komoly? Rövid kérdés.

Ez komoly? Rövid kérdés.

Figyelt kérdés

[link] Allatvilag. Net/2011/05/kutyat-a-balatonban-furdetni-tilos/



Oké,ne fürdessünk,ne sétáltassunk,dehogy azt is megmondja,hogy hány kilós lehet a kutya? És aki már tart egy nagyot? Dobja ki???

És mi az,hogy " pórázon,és azonosító jellel"? Ez mit jelent?


2011. jún. 10. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Siófok az kutyatartás sötét foltja ... ezért is költözöm el innen.

Nem fogok a vérlabradorra szájkosarat rakni (főleg amikor egy betegség miatt sétálni alig bír).

2011. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elolvastam, hát ez már beteg....egyre hülyébb szabályokat hoznak, a hülye kutyatartók miatt, a jó kutyatartók rovására.

nem normális.

Az azonosító a chip-et jelenti, amit az állatorvos a bőr alá szúr be...szerintem...

2011. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megnézem azt a közterületest akinél van chipleolvasó, egyébként sem kötelező a városban. Szerintem biléta.


Első

2011. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy hasonló kérdésem, de ez Mo.
2011. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség, hogy a kutyát nem fürdetheted a Balatonban. A hattyúk és a sirályok sokkal több betegséget terjesztenek, mint a kutyák, és akkor? Most kitiltják a vízimadarakat?

Ráadásul a Balaton mindenkié, nem?

Nagytestű kutyákat csak szájkosárral... hm, nekem több olyan történetem van, ahol pont a kis testű kutya akart megharapni.

2011. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ezekután valakinek történetesen az az idióta ötlete támadna, hogy Siófokra szervezzen kutyakiállítást (100+ fő), akkor oda is csak szájkosárral lehetne bevinni a kutyákat? :) Én szerettem Siófokot, de ezekután elkerülöm!
2011. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, senkinek nem fog ...
2011. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Engem megmondom őszintén, a kutyatartásos rész idegesített fel. Oké,mondják meg,hogy hány kutya tartható a panelban,vagy hol,de azt ne,hogy max 10. kilós. Most ha épp ott laknék, dobhatnám ki az egyik kutyámat azért,mert csak 1 tartható,a másikat meg azért,mert nagy? Meghát a másik,hogy miért súlyra mondják meg? Egy csomó nagyobb kutya is simán szobakutyának való.
2011. jún. 10. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!