Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hónapos boxer lány összeszok...

9 hónapos boxer lány összeszoktatható csivavával?

Figyelt kérdés
A csivava nem agresszív egyáltalán és fiú kb 1,5 éves.
2011. jún. 10. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
szia. nekem van egy 10hónapos amerikai staffordshire terrierem( kb 25-30kg) és most vettem mellé egy yorkshire terriert( 70dkg) eleinte én is féltem hogy mit fognak szólni egymáshoz a méreteik miatt de semmi probléma nem volt szerencsére mondjuk ez attól is függ hogy hogy van nevelve a boxer és a csivava. Ha mind kettő kutyákhoz van szoktatva és ráadásul a nemük is különböző akkor sztem nem lesz semmi gond. De arra nagyon vigyáz hogy ha a boxered nagyon játékos nehogy kárt tegyen a csivavába mert könnyen baj lehet ha például ráugrik tehát én is nagyon vigyázok a kutyáimmal mindig velük maradok mikor összeengedem őket. Sok sikert a kutyusokhoz :)
2011. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jól nevelt a két kutya, akkor semmi baj nem lehet, főleg ha különböző neműek, viszont olyan törékeny a csivava, hogy ha bedurvul a játék, még csak játszásból is nagy bajok lehetnek...

Nekem 5 kan kutyám van... És mind különböző korú. Először is a domináns kistermetű keverékem (8 éves), aztán jött a staffordshire terrierem, aki mára 2 éves, remekül elvannak együtt. Jött mellé a border colliem, aki most 1 éves, és hárman ktűnő páros. Következő kutyám egy tacskó (1 éves), akivel ugyancsak el van a többi, főleg a staffival nyalják-falják egymást. Ma pedig megvettem a második staffordshire terrieremet (3 hónapos)... akit még csak a keverékem és a b.c.-m ismer. :) És eddig semmi gond nem volt.

Gondolom most felvetődik milyen gazda is lehetek, hogy 5 kutya, halmozottan stb. De el kell mondjam a border collie törzskönyves, a keverékemért is fizettünk!, a staffimért is, aki 'véletlen'kutya volt, mégsem ajándékozták el a kölyköket, keményen megfizettünk azért is, és a műtéteiért is.A kicsi staffim törzskönyves , és a tacskót (1 éves) az út széléről szedtük össze. Mindegyik kutyám jól nevelt, a kicsivel is elkezdjük a kutyasulit, a többiekkel már jártunk,nyáron leteszem 2 kutyámmal az engedelmességit, a keverékem már öreg hozzá, ő 8 éves, és a tacskóval és a picikével még most kezdjük a tanulást, hiszen a staffim ma, a tacskó pedig 3 hete érkezett.

Szóval remekül megvagyunk, a kutyáim nem éheznek, minőségi tápot kapnak, és van annyi pénzem, hogy ellássam őket, + állatorvos stb. :)

2011. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!