Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha lány vagyok, vehetek fel...

Ha lány vagyok, vehetek fel otthonra boxer alsót?

Figyelt kérdés
Van egy pizsi gatyám,és mindig abba vagyok itthon,mer az összes rövidgatyának zsebe van,ami idegesít,és nincsenek is ilyen puha anyagból.De ilyen gatyát nem is gyártanak,csak boxer alsót fiúknak!De anyának hogy mondjam meg?Nem fogja azt hinni,h transzvesztita vagyok????:S Meg a boltba nem fognak hülyének nézni?? Meg mivan,ha találkozok vmi ismerőssel a boltba,és meglátja,h én boxert veszek?!Mer vehetnék még rövid gatyás pizsiket,dehát az nagyságrendekkel többe kerülne,és most nem állunk úgy,h én pizsamákat vásárolgassak!
2009. okt. 29. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem magánügyed, hogy mit veszel fel, de megpróbálhatnál egy hosszabb franciabugyit (itt egy kép, ha nem tudod, mire gondolok: [link] az csak nőiesebb :D
2009. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez a jó link: [link]
2009. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Hát én lány vagyok és kb 14 éves korom óta boxerben alszok mert az a kényelmes. Nem ciki a boltban megvenni, mindenki azt hiszi, hogy a barátodnak veszed és még segítenk is :) Aztán a végén mindig megsúgom mindeninek, hogy nekem lesz és néznek nagyokat én meg röhögök az arckifejzésükön :D Nekem anyukám kicsit furcsán nézett először de mostanra már megszokta meg amúgy is nem mindegy ha ebben érezzük jól magunkat akkor ez van. Mára már a barátom is elfogata :D Úgyhogy hajrá 17/L
2009. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodtan! Senki nem fog hülyének nézni. Én is abba alszom, vagy régi pizsamákba. Senkit sem érdekel. A barátom szereti ha boxerbe vagyok, mert olyan mint a sort, és tetszik neki benne a fenekem és a lábam:) Úgyhogy nyugi. Abban alszol amiben akarsz. Én télen legszívesebben kezeslábasban tenném:P:D

Vegyél csak nyugodtan. Nem hinném, hogy anyukád furán nézne rád, miért kéne egy fiatal lánynak szaténbugyiban aludnia otthon, hogy tetszen a szüleinek?:D Úgyhogy hajrá;)

2009. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)Remélem,rá merem majd venni magam,h megmondjam anyának:D Amúgy az első válaszoló amit belinkelt,azért nem jó,mert túl rövid,és nem vagyok olyan vékony,mint a képen a lány,és összeérnek a combjaim középen sajna :(
2009. okt. 29. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Senkit nem érdekel, hogy otthon mit hordasz. Nők meg nem szoktak transzvesztiták lenni, mert gyakorlatilag lehetetlen.
2009. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szoktak a nők transzvesztiták lenni..
2009. okt. 29. 18:57
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
Mutasd.
2009. okt. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!