Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy yorkshire terrier tényleg...

Egy yorkshire terrier tényleg 80 000-be kerül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 15:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Minden kutyának itt kezdődik az ára, ha nem egy koszos-mocskos szaporítónál veszed....
2011. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%

Első:te nem vagy normális..

És a menhelyi kutyák,ha? Na meg mi 10 000-ért vettük a németjuhászunkat tenyésztőnél,na ezt kapd ki. ;)


Egyébként a yorki szerintem drága kutya,elhiheted ,hogy 80 000-nél kezdődik.

2011. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Vadmeggy ***** válasza:
21%
A nagy nevű tenyésztőknél is ugyanolyan beltenyészet van, mint a kisebbeknél! Szerintem vedd meg törzskönyv nélkül, valamilyen ismerősön keresztül, az biztos hogy olcsóbb és az esélye is kisebb, hogy esetleg a beltenyészet miatt beteg lesz.
2011. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
17%
Nekem 30.000 Ft volt a goldenem, és semmi baja, nagyon jó helyről hoztuk el:)) Úgyhogy kedves első gondolkozz egy kicsit:)
2011. jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Én nem hiszem el, hogy még mindig itt tartunk :o

Már annyiszor leírtuk, hogy igen, a törzskönyves kutya ára itt kezdődik. Nem tudom, hogy honnan veszi az illető a beltenyészetet :D :D Számomra ez csak egy jó poén, szerintem azt se tudja mit beszél.

Szóval vagy gyűjtögess, vagy ott vannak a menhelyek, fajtamentők, ahol életet menthetsz. És ne támogassuk már a szaporítókat!!! Kérlek!! Tudom ezen az oldalon sokan azok...:S

2011. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Igen, valóban 80-nál kezdődik de nem ritka a 100-150 ezer sem. Megéri spórolni rá, és véletlenül se hallgass azokra, akik "ismerőstől" meg "törzskönyv nélkül" akarják rádtukmálni a ki tudja milyen szaporított jószágokat!
2011. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
95%
Igen, kb.. tesómék 75000 vették 4 évvel ezelőtt.
2011. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb az esélye, hogy a tk nélküli "ismerősön keresztül vett" kutya beteg lesz? Na ez jó poén. Honnan tudod, hogy nem beltenyes, ha nincs törzskönyve? Honnan tudod, hogy nincs vmi rejtett, örökletes betegsége, ha a felmenőknek nincsenek meg az eü. szűrései? A yorkie ráadásul teljesen el lett rontva a nagy "mini" divatnak köszönhetően, nem véletlen, hogy minden második kérdés az, hogy miért remeg a yorkim, miért fél mindnetől, miért van ez meg az a baja.


A kérdezőnek: igen, kb. ennyitől kezdődik.

2011. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%

Második vagyok.

10 000-ért vettük németjuhászunkat,mint már mondtam tenyésztőnél.

törzskönyve is volt.Nem lett semmiféle betegsége(csak amikor megsérült..)

Szval ennyit arról,hogy azért ,mert egy kutyát nem méregdrága árért veszünk,akkor már szaporító...

2011. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

Nem az ára számít egyáltalán!!!

Hanem a szűrések, a törzskönyv, a jó, egészséges felmenők stb, amiket már milliószor leírtunk. Veheted 10 vagy akár 100 ezerért, mindegy, ha ezek megvannak.

Sőt kaphatod ajándékba, ingyen is. Nekem is adtak volna már TK-s, egészséges kutyát ingyen.

2011. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!