Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úgy szeretnék egy kiskutyát!...

Úgy szeretnék egy kiskutyát! Szerintetek kapok? :O

Figyelt kérdés
Úgy szeretnék egy kiskutyát, de a szüleim nem engedik, mert azt mondják, hogy ez a két kutya is sok!!! De viszont kiplakátoltak egy papírt amin vizsla kölykök eladóak és letéptem az aljáról egy telefon számot és apának oda adtam, nem mondott semmit... És nem dobta ki azt a lapot még mindig az éjjeli szekrényén van. Szerintetek majd kapok évzáróra egy kiskutyát??? :O Remélem igen!!!
2011. jún. 11. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
" a szüleim nem engedik"-->itt a válasz,te írtad le.És egy kutya,sőt kettő is nagyon sok pénz,főleg ha nagytestűek.És a vizsla sem pincsi,az is sokba kerülne.Gondold el hogy 3 kutya az kb 10 ezer ft oltásokba.Kaja,egyéb orvosi ellátások..
2011. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

szeretnél KISkutyát, a többi is volt kicsi, őket már meguntad mert megnőttek mi??

Cukik amig kicsik ha meg nagyok akkor ki vannak rakva meg mehetnek a menhelyre, vagy majd anyádék törödnek velük.

valúszínű azért nem akarnak ujabb kutyát mert azokkal is ők törödnek nem pedig te. neked csak addig kell mig kölyök

2011. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajod a másik két kutyáddal? Nem tudsz velük játszani, vagy nem szereted őket? Vagy meguntad őket? ??
2011. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Szia, én is hasonló helyzetben voltam. Anyu ezzel az egy kutyával is alig bírt, sok gond volt vele. Viszont látta,h sokáig nézegetem a kutyákat, meg sokszor mondta h nem lehet, de aztán rájöttem h kistestűt kell néznem,mert abba jobban belemegy,hisz valljuk be kevesebb gond van vele, anyagilag is. Amúgy Egy csivavára esett a választásom, és belement...Próbálj egy kis testűt te is..Csivava, Yorki, Bischon havanese, palotapincsi
2011. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tartanak elég érettnek hozzá. Hány éves vagy? Esetleg nem engedhetitek meg magatoknak, hogy beszerezzetek még egy kutyát.
2011. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Van 2 kutyád, most veszel egy kölyköt, az is megnő hamar...Feltételezem, te még egy gyerek vagy, aki csak azt nézi hogy cuki kis kölyök... Inkább foglalkozz a két kutyáddal tisztességesen.
2011. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 xnorkax ***** válasza:
100%

Két kutya miért nem elég? Mit nem adnék érte, ha lehetne még egy kutyám... De én felmértem, hogy anyagilag is megterhelő EGY kutyát is tisztességesen tartani, ráadásul nem is lenne megfelelő időm kettő számára.

De neked már ott van a másik kettő. Ők miért nem jók? Vagy addig cuki a kutya, amíg kicsi és aranyos?

2011. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy 13 éves vagyok és 4 testvérem van az a két kutya nem az enyém és természetesen nekem egy menhelyről is jöhetne kutya... Nekem mindegy, hogy kicsi vagy nagy egy kutya csak az a lényeg, hogy kutya legyen.. Mivel a tesóimé a két kutya, így nem engedi, hogy sétáltassam stb.
2011. jún. 11. 20:08
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet a szüleid azért nem engedik meg, mert gondolj csak bele 2 kutya ellátása mellett, rólatok is kell gondoskodniuk kell, tisztességesen felnevelni. Lehet, hogy egy harmadik kutya már nem fér bele a kasszába.

Én azt javaslom, próbáld meg, megbeszélni a tesóiddal, hogy valahogy "osztozzatok a kutyákon. Ha ők nem érnek rá, vagy nincs kedvük a kutyákat elvinni sétálni/játszani velük, akkor Te szívesen elviszed/lefoglalod őket.

Vagy azt is megbeszélheted a szüleiddel - bár nem tudom mennyi idős a másik két kutya -, hogy ha valamelyik kutya a kettő közül elpusztul, mert már öreg volt, vagy valami betegsége volt, akkor nem a tesódnak vesznek kutyát, hanem Neked. Ha látják, hogy nem erőlteted a dolgot, lehet előbb is kaphatsz kutyát.:)

2011. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele. Kutyust szerettem volna, egy golden retrievert. Mivel több kutyánk is van, ezért a szüleim tudják hogy milyen megterhelő egy kutyával is foglalkozni. Ezek a kutyák nem csivavák, ezért nem foglalkozom velük.


Aztán énis rájöttem, hogy nem lesz jó ötlet mégegy kutyus.


Nézz körül a hörik, tengerimalacok és nyuszik közt!

Én azóta kaptam egy nyulat.

2011. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!