Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jó német dogot tartani,...

Miért jó német dogot tartani, vagy épp miért nem jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Aki tart, vagy tartott, vagy akár van olyan ismerőse akinek német dogja van, attól azt szeretném kérni, hogy mondja el a tapasztalatait, hogy miért jó vagy éppen miért nem jó a német dog tartása. Előre is nagyon szépen köszönöm.


2011. jún. 11. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Konkrétabban,ha lehet.
2011. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ennél konkrétabban???

Arra gondoltam, hogy bárki akinek valamiféle tapasztalata van a német dogokkal kapcsolatban azt írja le,ha jó, ha rossz..... Ilyen fajtájú kutyát szeretnék venni és egy kis elsődleges felvilágosítást szeretnék kérni a fajtával kapcsolatban.

2011. jún. 11. 20:02
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos nekem nincs dogom, de gyönyörű kutyák azis biztos, viszont van egy dogos fórum, szerintem itt kérdezz, mert sok gazdi írja le tapasztalatit, illetve tenyésztő is.

[link]

2011. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem kezdem avval,hogy már a rómaiak-is.Rosszat nemigen tudok rá.Ne engedd felugrálni (bélcsavarodás)nagy hely ,mozgás biztosítás.Huzatmentes.Alapból értelmes,család szerető könnyen kezelhető szófogadó,Csak a bibisebb része,nyáladzik,mint minden nemzárt szájú.Nagyon jó könyvek vannak olcsón.
2011. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor akár tudnál mondani néhány címet, amelyik könyv tényleg hasznos is???
2011. jún. 11. 20:56
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem csak dísznek jó. Bocsi ha valakit megbántok vele, de sajnálom szegényt kutyát. Nem tudom hogy lehet ekkora testtel jól érezni magát. És hogy 7-8-9 éves kor után már nagy számba megy ha él... :/ A rómaiak korában pedig 100% hogy nem volt ekkora és nem így nézett ki.
2011. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
azért nem jó,merrt nagytestű és sok mozgástér kell neki. És néha agreszív. Vagycsak a hevromé volt az,nem tudom...
2011. jún. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ferjemnek volt gyerekkoraban, nagyon nagyon szerette. egyetlen negativumot mondott, az h mivel nagytestu kutya, kevesebb ideigg elnek :(
2011. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Németdg jó örző védő kutya?


Amugy a NémetDog A Great Dante? egy és ugyanaz a 2 kutya?

2011. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A dog nem a legjobb házőrző, senkivel sem gonosz.Ám ha valódi veszély van habozás nélkül megvédi gazdáját, családtagokat.Imádja a gyerekeket.Rengeteg pénzt kell áldozni rá(pl.:kaja), hajlamos különféle betegségekre,ezért fontos a jó tenyésztőtől való vásárlás.Rengeteget kell mozognia.Ált. 7 évet él sajnos, de nagyon tud hozzánk kötődni.Igazi mókamester gyerekek mellé nagyon ajánlom.Lehet hogy kissé félős lesz, szocializálni kell kölyök korában.Csupa móka vele az élet.Hideget nehezen bírja.

Ami a legfontosabb neki:

1.SZERETET

2.MOZGÁS

Ez a 2 dolog a legfontosabb egy dognak.

2011. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!