Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom mijen törvény jött...

Nem tudom mijen törvény jött hatájaba? Az eb tartásrol panellakásba lehet tartani? Nekünk 50nm a lakás 4 honapos német juhász kutyánk van

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Először is tanulj meg írni. Másodszor meg nem vagy normális, ha egy németjuhászt tartasz 50 nm-es lakásba. A juhászkutyáknak eléggé nagy a mozgásigényük, és nem elég ha egyszer leviszed fél órára sétálni az utcán.
2011. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy milyen és hány kutyát lehet lakásban tartani,az az önkormányzati rendelettől és a ház házirendjétől függ.

Egy német juhásznak (főleg egy kölyöknek) napi 3-4óra mozgásra van szüksége, tehát legalább ennyot kell velem ozogni, feladatokat adni neki, futtatni, sétálni.

2011. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

: ma 11:28

Honnan veszed, hogy nem fogja tudni lemozgatni?

Magam nagyon sok embert ismerek, akik nj-t tartanak lakásban. És nem csak mamakedvencként, hanem sportkutyaként, és dolgozó kutyaként.Nem a nm2 számít.

2011. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kai azt irta hogy nem vagyok normákis tehet egy szivességet mert a kutya csak 1-2 honapig lesz panelba.családi házba vetük mert nemsoká be költözünk.rengeteg olyan sok ismerösöm van aki nem egy kutyát tart a panelba és mindnagyobb testüek mivel az enyém kölyök
2011. okt. 22. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Elolvasod a házatok házirendjét. Abban lesz olyan, tarthatsz-e kutyát és mennyit lakásonként.
2011. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!