Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 éves korcs palotapincsi...

8 éves korcs palotapincsi szürkehályog műtése mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Mindkét szemén szürkehályog van, vagyis már nem lát. A szeme állandóan becsipásodik és könnyezik. A kutyánk (Welsh Terrier) megdögönyözte régen. Egyszer jött volna utánnam a pincsi és nyöszörgött egyet. Nem mozdult. Lehet, hogy a feje fáj? Szóval meg lehet még menteni legalább az egyik szemét?
2011. jún. 11. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
add örökbe a szerencsétlent, ilyen gazda helyett, mint te bárhol jobb neki....ÁLLATORVOSHOZ kéne vinni!!!!!!!!!!
2011. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz és ő megmondja, szerintem kb. 6-8 ezer, de ki tudja...
2011. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már rég állatorvoshoz kellett volna vinni! Hogy tud valaki ilyen felelőtlen lenni?! Ráadásul lehet hogy nem csak a szemével, hanem mással is gondok vannak!Attól mert elviszed az orvoshoz nem feltétlenül kell megműttetni, de legalább kiderül hogy mennyire súlyos az állapota és milyen kezelések jöhetnek szóba!
2011. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ilyen gazda helyett, mint te bárhol jobb neki. Először is nem én bántottam, hanem a kutyám. Másodszor nem figyeltem oda és elkapta, mivel a Welsh egy vadászkutya volt és benne van a vérében a kisebb állatok elkapása.
2011. jún. 11. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy a másik kutya meggyűrte, nem lesz szürke hályogja. És miért írsz róla ilyen lebecsmérlően? Korcs..ugyanannyi megműteni mint akármelyik másik kutyát. Nem méret/fajta függő. A másik kutyát meg kihangsúlyozod, hogy fajtatiszta. No mindegy, a lényeg,hogy ha időben dokihoz vitted volna,lehet elég lett volna szemcsepp neki, gy lehet műtét lesz. De ezt csak az orvos tudja megmondani. Remélem rendbe jön..
2011. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aki az istenháta mögött lakik és havi 20 ezerből él az mit csináljon szerintetek. "Menj dolgozni" ezzel ne jöjjetek. Mert nincs munka. Köszönet Orbánnak.
2011. jún. 11. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszodat megértem, ami a munkalehetőségeket illeti.

Viszont erre csak azt tudom mondani, hogy akkor ne tarts kutyát, pláne ne többet. Mit fogsz csinálni, ha komoly fájdalmai lesznek bármi miatt? Végig nézed a szenvedését, vagy ahogy elpusztul?

Felelős vagy a kutyáidért...de ha az alap ellátást sem tudod biztosítani, akkor keress nekik inkább másik gazdit.

Önzőség lenne részedről, ha a kutyáid érdekeit nem vennéd figyelembe:(

2011. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!