Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen idő közönként lehet...

Milyen idő közönként lehet kutyának adni bélféreghajtó gyógyszert?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Háromhavonta javasolt a féreghajtó.
2011. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha nem tudom mikor volt neki adva, az baj ha adok neki megint? Inkább több időt várjak,vagy kevesebbet?
2011. jún. 12. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem tudod,mikor lett neki adva???
2011. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Havi rendszerességgel nem érdemes, de ha mondjuk 5-6 héttel ezelőtt kapott, akkor adhatsz neki.

De valószínűleg akkor sem lesz semmi baj, ha 1 hónap után kap ismét...és írd fel a naptárba magadnak:)

2011. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. Ha egy kutya megkapja a féreghajtót, és utána döglött férgeket találunk a székletében, akkor 2 hét múlva úgyis meg kell ismételni a féreghajtást. Tehát ha a tied esetleg kapott is nemrég, akkor sem lesz baja, ha ismét kap.
2011. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Első kutyusom minden van vezetve a kis könyvében. DE azt ne írtam fel hogy mikor kapott féreghajtót pontosan! De most már ezt is fogom írni magamnak, meg azt is hogy mikor raktam rá Frontlinét pontosan! Még egyszer köszönöm!
2011. jún. 12. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!