Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire terriernél 54...

Staffordshire terriernél 54 cm fejkör méret nagynak számít?

Figyelt kérdés
A staffordshire terrierem fejét megmértem, de nem tudom hogy mekkorának számít az az 54 cm ... Nem vagyok nagy staffis, nem harcoltatom stb. csupán hobbikutya, egyik tesója sem ilyen mint ő. Ő valahogy más, kinézete is, feje is, minden...
2011. jún. 13. 02:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

Ne aggódj, majd hozzá idomul a teste, mert ez a kutyafajta olyan, mint a lufi állatka: előbb a fejébe megy a levegő, s csak utána a többi részébe. Fújj bele a jobb hátsó lábába, és nézd meg hogy reagál... De ha nem sikerülne se aggódj, csak a kutya testvéreit kell beöltöztetni, és már nem is látszik!

Remélem segítettem!! peace

2011. jún. 13. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Te,ha csak hobbi kutya,akkor nem mindegy,hogy 5.4,54 vagy 154 cm a fejkör mérete?Legyen jó karakterű,egészséges és alászolgálja....
2011. jún. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

miért, a nagy staffisok harcoltatják a kutyájukat?:D

kicsit el vagy tévedve. Ebből arra következtetek, hogy nem fajtatiszta, hanem vmi fajta jellegű keverék. Amivel persze semmi baj nincs:)

2011. jún. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem keverék, fajtiszta! Csak kérdeztem, mert a 'nagy staffisok' elvannak maguktól ájulva, hogy az ő kutyájuknak a feje köríve 40 valamennyi cm ... Vele pedig soha nem is gumiztam stb. csupán sokat rágott, és ilyen nagy feje lett. A tesóinak sokkal kisebb fejük van, és nem olyan magasak mint ő...

Ma vettem hozzá egy kölyköt :) (törzskönyves szülőktől!)

2011. jún. 13. 13:50
 5/13 anonim ***** válasza:

hogy kicsit kekeckedjek: a kiskutya törzskönyves?

amúgy még mindig fajTAtiszta, és nem fajtiszta, amire gondolsz:)

2011. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a staffinak változó a fejmérete. az enyémnek is széles feje van, mégis vékony testalkatú.. mindegyik máshogy néz ki, kicsit vicces, de ez van.
2011. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tudom mi a különbség a faj és a fajta között, teljesen tisztában vagyok vele, de ne kérdd hogy megtagadjam a "tájamat" , mert itt vidéken a fajta tiszta kutyának is azt mondják hogy fajtiszta! És én sem fogom máshogy írni, még ha helytelen is.

Szerintem meg tudom különböztetni a staffordshire terriert bármelyik más korcstól és fajtától!

Tódi apja törzskönyves, anyja nem. De itt nálunk harcoltatják a kutyákat, így olyan vérvonalt visznek tovább, ami úgymond "fajtatiszta", mert csak ilyen kutyákat "tenyészthetnek" tovább !

Tódi az én kis megmentettem, ő volt a leggyatrább az alomban, és nem kellett senkinek a befelé forduló szeme miatt. Lám, most visszasírta a szaporító is a kutyát, vissza akarta kapni bármi áron, de én őt nem adom. Az alomból ő lett a legszebb!

Nincs kupírozva a füle, mondhatni tökéletes rózsafüle van, befelé van fordulva picit az egyik szeme,később műtétje is lesz miatta! , nem harcoltatom semmi pénzért sem, él, és boldog! :)

Ő itt Tódi:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 14. 20:54
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja igen, elfelejtettem mondani. Ő csak az én szememben "Kiskutya", már 2 éves nagy kan :)
2011. jún. 14. 20:57
 9/13 anonim ***** válasza:
gyönyörű kutya, az első kép nagyon művészi és szép :D
2011. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja igen :) Ha tanulmányozod, észre lehet venni, hogy a felhő egy szívecske :D
2011. jún. 14. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!