Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam a beagle-met...

Hogy szoktassam a beagle-met az autókázáshoz (most fél éves) ha azelőtt nem ült még autóban?

Figyelt kérdés
Egyébként minden járműtől fél: bicikli, motor, autó, busz stb. Nyáron viszont szeretnénk elvinni nyaralni, és nem akarjuk, hogy behányjon.
2009. márc. 21. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutya vagy hányós, vagy nem, ehhez sajnos nem tudod hozzászoktatni. De otthon lehet próbálkozni, csalogatni, jutalmazni. Először csak szokja meg a kocsit, később ülj be vele, simogasd, jutalomfalattal bíztasd. Vagy ami a legtöbbet segít, ha érzi a saját szagát! Tedd be a pokrócát, vagy játékát, amin az ő szaga is rajta van...
2009. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fokozatosan hozzá tudod szoktatni.először csak ülj be vele,ne indítsd be a motort.aztán szépen lassan fokozatosan.inditsd be,aztán menj pár métert.aztán többet.meg lehet vele szoktatni.nekem az ölembe ülnek,mert hátul az egyik hány.
2009. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ha nem idegeskedik kocsiban, hanem örül, hogy végre utazunk, nem fog már hányni, nem?

nincs pokróca, széttépte:S A párnámon alszik. De a játék és a jutalomfalat jó ötlet.

2009. márc. 21. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem az idegeskedéstől hány a kutya, hanem a kocsi mozgásától. Ezt csak akkor tudod meg, ha mentél vele. Érdemes el-el vinni, előszőr csak egy kört a háztömb körül, aztán hosszabb utakra.

Van olyan kutya aki boldog, hogy autózhat, pedig végighányja az utat.

2009. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám imád velem jönni bárhová, de sajnos hamar hány am kocsiban. Pedig előző nap nem eszik... Nekem azt ajánlották, hogy nézzem ki az ablakom és akkor látja, hogy mozog az autó. Nekem bevált. Ha eszik, akkor néha még most is hány, de csak ha rossz az út.. De minden nyáron 3-4 órát utazunk a táborba és kibírja simán! :)
2009. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem, és köszönöm!
2009. márc. 22. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!