Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit adjak enni egy Border...

Eszternagy kérdése:

Mennyit adjak enni egy Border collie-nak?

Figyelt kérdés
Border collie-t szeretnék, de nem tudom, hogyan etessem majd. Kölyökként mennyi tápot adjak neki? Ha felnő, kb. 20 kilós lesz, akkor mennyit adjak majd neki? És milyen összetételben? Elegendő csak táp meg jutalomfalatok?
2011. jún. 13. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen torekedj ra hogy premium tapot adj neki legalabbis szerintem:) Ezeknek a csomagolasan altalaban rajta van (kutya sulyahoz merten) hogy mennyit adjal neki. Persze kesobbiekben tapasztalod majd hogy ha kicsit hizott akkor kevesebbet ha tul vekony akkor tobbett:)
2011. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos a prémium tápot nem hiszem, hogy megengedhetem magamnak (most érettségizek és főiskolára készülök, de viszem magammal a kutyust), pedig ha tehetném, biztosan azzal etetném. Valószínűleg valamilyen középkategóriás tápot fog kapni, ezért nem nagyon tudom, hogy mennyit kellene neki adnom és kell-e kiegészítés.
2011. jún. 13. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:
akár milyen tápot adsz neki rajta van a csomagoláson
2011. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!