Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BOXER kölyöknek milyen vitamin...

BOXER kölyöknek milyen vitamin kell?

Figyelt kérdés
Pontosan milyen és mennyibe kerül? Nem akarom hogy baja legyen a picurnak :)
2011. jún. 13. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

prémium tápban minden benne van, nem kell nekik plusszban, Ha meg közepes táppal akarsz etetni, és mellé vitamint, abból a pénzből meg kijön a prémium, ami sokkal egyszerűbb.

biztos van boxereknek való fajta táp is, azt is meg lehet próbálni!

2011. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb 4 hónapos korától egy zöldkagylós készítmény és kész.
2011. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha prémium minőségű tápot kap, akkor semmi szükség vitamin kiegészítőkre. Igaz én adtam mellé zöldkagyló port, de azt lehet bátran mert nem lehet túladagolni, viszont ízületekre jótékony hatással van. Amúgy a neve Luposan Gelenkkraft 1200 gramm 12000 ft)
2011. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Legjobb táp neki? Hol lehet venni?Mennyibe kerül?
2011. jún. 13. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:

igen a zöldkagylót azt én is javaslom mindeképp! én is azt adok mind a 2 kutyának. drága de a 1200g-os sztem simán elég 10 hónapig is ,tehát ugy nem is drága.

prémium tápok:acana, royal canin, eukanuba, happy dog, orjen, taste of wild. ezek kb 1000Ft/kg

közepesek: josera (én ezzel etetek+házikoszt), dog chow, susa

etethetetlen: pedigree, chappy, teszkós, morzsi meg ilyenek

2011. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az eukanubát meg a happy dogot nem sorolnám a prémium tápok közé.

Ha már túlnő a kölyökkoron, mindenképpen orijennel etetném, ha meglenne az anyagi háttere. Legjobb minőségű táp, rengeteg hússal (persze, ha vmiért nem lehet neki magas fehérjebevitel, vesegondok miatt pl, akkor acanát adnék).

2011. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jahh hétvégén én is néztem az orijent. durva áraik vannak. de aki meg tdja fizetni, mert asszem a vöröshúsosnak 1500ft kiloja az vegye.

én a 2 kutyának középkategóriás tápot adok+házikoszt+konzerv.

amugy tegnap volt egy jó kérdés a kutyák táplálásáról és oda bemásoltak kutyánka való házikosztotkat és tök jól hangzottak.

2011. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!