Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy mielőtt ivartalanít...

Igaz, hogy mielőtt ivartalanítanánk a lány kutyát, meg kell várni az első tüzelését, különben megbolondulhat?

Figyelt kérdés
2008. febr. 21. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz hogy meg kell várni. De hogy azért mert amúgy megbolondul, hát nem tudom, de mi is megvártuk.
2008. febr. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt orvosa válogatja, sokan azt állítják, hogy a hormonok műkődése miatt érdemes megvárni, de minden orvos mást ajánl.
2008. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is nagyon sokat olvastam már erröl. Amerikában az elterjedtebb hogy már az elsö tüzelés után ivartalanítják a kutyusokat, mert így az emlörák, a gennyes méhgyulladás, és még egy csomó más betegség is a minimálisra csökkenthetö. Viszont az Európai orvosok általában megvárják az elsö tüzelést. Mert álítólag az elsö tüzelésig várni kell, hogy minden tökéletesen kifejlödjön a kutyusokban. Nekem 8 hetesek a kutyusaim, a doki azt mondta várjuk meg az elsö tüzelést, szóval, ha kéred gondolom megcsinálják az elsö tüzelés elött is, nem tudom, szerintem olvass utánna a neten és kérdezz meg több orvost is.
2008. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elözö válaszoló voltam. Bocsi elírtam, Amerikában az elö tüzelés elött ivartalanítják a kutyusokat.
2008. febr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!