Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek külön-külön körülbelül...

Ezek külön-külön körülbelül mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés

Kutyahordozó táska(közepes méretű kutyának van?)

Kutyahám+póráz(közepes testű) Ha még kölyök és nagy rá, menyit tudok állítani rajta?

Kutyaágy(közepes)

Etető+itatótál(gumitalpas)

Kutyakefe

Kutya almosdoboz( ha van ilyen)

Nyakörv bilétával


2011. jún. 14. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hol veszed. Pl. Fressnapfban minden iszonyat drága.. :)

De ha internetes aukciós portálról veszed (inkább nem hirdetem, nehogy töröljék a kommentet), akkor olcsóbban megúszod és ott is lehet új dolgokat találni. :)


Kutyáknak nincs almosdobozuk.. :)

2011. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
2011. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hordozó box kb 2000Ft

Kutyahám, póráz kb 700Ft

Kutyaágy kb 3-5000 Ft (szerintem olcsóbban megúszod, ha megveszed az anyagot és megvarratod egy hozzáértővel)

Etető, itatótál kb 5-900Ft

Kefe (jóminőségű) kb 1000Ft

Kutyapelenka kb 5-600 Ft


Remélem nem írtam hülyeségeket, de az árak között lehetnek különbségek.

2011. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utolsó, ezeket az árakat hol láttad?
2011. jún. 14. 14:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát azok az árak amiket az utolsó írt elég alacsonyak, ettől többre számíts.Ilyen olcsón én még sehol nem láttam egyiket sem, sem boltban, sem interneten. Elég sok internetes oldal van, ahol rendelni lehet a kutyának cuccokat, ott szét tudsz nézni, összehasonlítani az árakat.
2011. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk kisállat kereskedésünk van, kb ilyen árakra számíts:


Hordozó box kb 35000Ft

Kutyahám, póráz kb 2000Ft

Kutyaágy kb 4-5000 Ft (szerintem olcsóbban megúszod, ha megveszed az anyagot és megvarratod egy hozzáértővel)

Etető, itatótál kb 1000Ft

Kefe (jóminőségű) kb 2500Ft

Kutyapelenka kb 1200 Ft


Ezek csak körülbelüli árak, nyilván van ahol több, de lehet kevesebb is, érdemes körbe nézni

2011. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elnezest ha nem a kerdesidre valaszolok most:) Fontos dolgok ezek tenyleg de ha kutyust szeretnel es az anyagiak is szamit akkor jarj utana az allatorvosi ellatas osszegeinek is. Oltasok fereghajtas parazitak tavoltartasa stb stb. Ezek szinten igen magas osszegek:)
2011. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát körülbelül, amennyiért mi vásároltunk kutyás cuccokat.

Viszont a szállító box nincs 35ezer az tuti, a fressnapf újságában most volt, hogy 2000Ft

2011. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 15.55. Már utánanéztem, és van állatorvos ismerősünk, úgyhogy emiatt szerencsére nem kell aggódnunk. :D
2011. jún. 14. 19:01
 10/10 anonim ***** válasza:
15:47 es vagyok, ne haragudj egy nullával kevesebbet akartam ütni... Szóval olyan 3500 ft körül vannak a szállító dobozok.. :)
2011. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!