Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet ez miatt bágyadt&remegő...

Lehet ez miatt bágyadt&remegő a kutyám?

Figyelt kérdés

ma oltást kapott..2 éves yorki.

most bágyadt és ha ott fogom amikor megemelem ahova kapta nyüszög,meg remeg.

oltás miatt lehet? egyébként is szokott remegni,de most tööbett..

elmúlik? vizet most is ivott,meg evett is már..:)

mit tehetnék hogy jól legyen?vagy majd kialussza magát?:)

köszönöm!


legyetek szivesek ne irjatok olyan válaszokat hogy mert yorkivagy mert túltenyésztett,meg további hasonló megjegyzések a fajtájára..tisztába vagyok vele hogy kicsi,azzal is hogy yorki,meg azzal is hogy túltenyésztett de én így szeretem!köszönöm


2011. jún. 15. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen oltás? De könnyen elő fordulhat, hogy az okozza a bágyadtságot. Hiszen, ha mi emberek oltás kapunk utána mi sem vagyunk a toppon. Az, hogy nyüszít, ha megfogod az oltás helyét az meg tök normál, hiszem ott érzékeny neki.
2011. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 nory0722 ***** válasza:
Nekünk pl a 1,5 éves keverék szukánk mindig reszket és nyüszít oltásnál,már akkor elkezdi,mikor még csak felhúzzák a bőrét! Az orvos szerint marha nagy színésznő veszett el benne:) Mindig sajnáltatja magát,akkor is,ha nem fáj neki. Ha meg tudod nézni a testhőjét(normál 38-38,5 fok),azzal sok mindent megtudsz. Ha eszik és iszik normálisan,nagy baj nem lehet. Figyeld,ha holnap is ilyen lesz,vagy nem eszik/iszik,akkor hívd fel a dokit. De lehet,hogy csak megijedt kicsit,vagy mint a miénk,játssza magát,mert látja,hogy sajnálod!:) Csinált már ilyet máskor is?
2011. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
valami kombinált.. NEM veszettség elleni!!
2011. jún. 15. 20:56
 4/12 Doruss ***** válasza:
Lehet azért. Hogyha holnapig nem múlik el, akkor irány az orvos. Egyébként ez teljesen normális, ahogy embereknél is előfordulhat a láz bizonyos oltásoknál, úgy a kutyánál is normális a remegés. Az oltás helye meg nekünk is fáj egy ideig, szerintem ez teljesen normális.
2011. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy neki is egyfajta válaszreakciója van az oltásra, ahogy nálunk is én például sok oltás után belázasodtam, lehet hogy neki is éppen ilyen van...
2011. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
lázas is:( de valószinű az oltás miatt,vagyis remélem hogy "csak" ennyi
2011. jún. 15. 22:17
 7/12 nory0722 ***** válasza:
Ha csak az oltás miatt van kis láza,akkor az holnap délutánra el kell,hogy múljon. Ha addig nem múlik el,vagy mint írtam,kedvetlen lesz továbbra is,nem eszik/iszik,akkor vidd dokihoz,vagy legalábbis hívd fel. Lehet,hogy csak így reagál rá a szervezete,de az is lehet,hogy kicsit le volt gyengülve valami miatt(az állatokon ugyebár csak akkor látod,hogy betegek,ha már nagyon betegek,mivel tartják magukat,nem mutatják ki az ösztön miatt),és az injekció csak ártott neki.
2011. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

eszik iszik egyébként szerencsére:)

remélem csak az oltás.:)

most alszik:)remélem reggelre minden OK lesz..köszi mindenkinek:)14L

2011. jún. 16. 00:03
 9/12 nory0722 ***** válasza:
Na jobban van a kutyus?
2011. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kutyáim is így voltak oltás után, sőt volt hogy még alergia is előjött náluk, nem egy esetben bedagadt szegénykémnek a feje az oltás után, aztán kapott valami szurit, meg kalciumot és jobban lett. Na én ez úgy oldom meg hogy ha oltást kapnak a doki már automatikussan ad be nekik lázcsillapítót és em bágyadtak az oltás után. Sajnos az alergiával nem tudunk mit kezdeni, délelőtt oltás, délután szuri ´ha kijön az alergia.
2011. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!