Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kennelt tudtok ajánlani...

Milyen kennelt tudtok ajánlani ahonnan fekete pit-et tudok vásárolni!?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
magyar országon nincs pitbull kennel(tudomásom szerint)
2011. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rendelettel tiltotta be a harci kutyák importját, vásárlását és eladását mai ülésén a kormány. Az e fajtához tartozó harci kutyák, köztük a pitbullokat nyilvános helyen sétáltatni sem lehet. Akik nem tartják be a rendeletet, akár hét év börtönt is kaphatnak. Más fajtákat csak korlátozottan lehet vásárolni és tartani. Csak nagykorú, büntetlen előéletű személy tarthat staffordshire juhászt, bullterriert, amerikai staffordshire terriert, argentin dogot, nápolyi masztiffot, masztiffot, és kaukázusi juhászkutyát. A rendelet a kutyaviadalokat is betiltja. A kormány azután lépett, miután az utóbbi két hétben öt gyermeket is megtámadtak harci kutyák, egy hétéves kisfiút pedig halálra mart egy pitbull. (bbc)


meg is találtam

2011. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hát rosszul tudod!


a "pit bull törvényt" eltörölték tavaly szeptemberben...


kérdezőnek: lévén a pit munkakutya, így nem nézik a színét (csak az a néhány dilettáns, akik az utóbbi években kezdtek el színre tenyészteni...), egy jó tenyésztőnél az utolsó utáni szempont a kutya színe, vagy külleme, csak a fontos, hogy JÓ legyen.


egyébként ajánlom a netboard súlyhúzós fórumát: [link] az adok-veszek topikban szerintem találsz is eladó kölyköket.

2011. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző, köszönöm, hogy felvilágosítottál^^ Amúgy sem értem, mér kellett régebben ez a törvény, mert a gazda hibája, ha elvadul a kutya
2011. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm zsépen igen szerintem is hülyeség volt ez a törvény mert gazda függő milyen lesz a kutya kiv ha ideg gyenge! Amúgy tudom hogy munka kutya de nekem akkor is fekete jön be belőle nem tudom miért!
2011. jún. 16. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!