Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Happy dog! Az alábbi 2 táp jó...

Happy dog! Az alábbi 2 táp jó szőrproblémás dobermann etetésére? Milyen minőségű tápok zek?

Figyelt kérdés

Happy Dog Supreme Sensible Irland

Happy Dog Supreme Sensible Neuseeland


2011. jún. 16. 08:20
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Semmi. Nem viszket, nem váladékozik, nem sebes, nem vérzik...csak ott van. Ezért sem értjük mitől lehet.

A nyakánál is hiányzik egy kis helyen a szőr, de az tényleg nagyon kis folt.

2011. júl. 3. 20:23
 22/27 A kérdező kommentje:
Bolhaallergia?
2011. júl. 4. 21:05
 23/27 anonim ***** válasza:

Nem , az biztos nem lehet. Szerintem ez valami örökletes dolog lesz. itt a fajtastandard, és benne a kizáró hibák.


Tenyésztésből kizáró hibák:

Általános megjelenés: Kimondottan a másik nemnek megfelelő nemi jelleg.

Szemek: Sárga szemszín (ragadozómadár-szemek), különböző színű szemek.

Harapás: Előre- vagy hátraharapás, tétreharapás, foghiány.

Herék: Egy heréjűség vagy rejtettheréjűség.

Szőrzet: Fehér foltok, kimondottan hosszú és hullámos szőrzet, kimondottan vékony szőrzet, nagyobb csupasz bőrfelületek.

Wesen: Félénkség, félősség, idegesség és túlzott agresszivitás.

Méret: A megadottnál 2 centiméternél nagyobb eltérés.

2011. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Ó NE!!!! Akkor örökre ilyen marad?


Én már közben visszatértem a bőrgombához. Találtam egy gombás kutya fotóját és pont úgy néz ki:


[link]


UV alatt nézte az állatorvos gombára, de az nem mutatott semmit. Lehet más gomba. Majd beszélek még vele is. Ő egyébként a bolhaallergiára gyanakszik.

2011. júl. 5. 19:54
 25/27 A kérdező kommentje:

Jaj a honlapot elfelejtettem linkelni:

[link]

2011. júl. 5. 19:55
 26/27 anonim ***** válasza:
Ok:))) Akkor azt csináld, hogy veszel immunovetet, ez egy nagyon jó immunerősitő, és megfizethető az ára. Tapasztalatból irom, nekem 2 hét alatt látványos eredményt produkált. Végül is ha gyengébb az immunrendszere, akkor előjöhetnek ilyen fittyfenék. Nekem is van az egyik kutyámon egy ilyen folt, de neki ott volt egy seb, és nem nőtt vissza a szőre.
2011. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Jó megveszem!!! Köszi
2011. júl. 6. 06:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!