Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól lehet egy kölyök...

Mikortól lehet egy kölyök magyar vizslát sétáltatni?

Figyelt kérdés

Most 7 hetes, egy oltást már kapott + féregtelenítőt.

Megvárjuk, míg megkapja a többi oltást is?

Borzasztóan sok energiája van, és sajnos lakásban nem igazán tudja kiélni magát. (Kert sajna nincs.)

Ráadásul nem győzünk takarítani utána...

És szerintetek egyből nyakörvet kapjon, vagy amíg ilyen kicsi, csak hámot?


2011. jún. 16. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Még szerintem legalább egy oltást kapjon meg mielőtt kivinnétek, nehogy elkapjon valamit. Vagy esetleg olyan helyre vigyétek, ahol más kutyák nem igazán fordulnak meg, szóval parkba meg ilyen helyekre ne nagyon.

A hám csak arra jó, hogy megtanítsd húzni a kutyát, rendes sétáltatáshoz csakis nyakörvet adjatok rá.

2011. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én a 3. oltás utánra esküszöm akkor már védve van a kicsi. Én pont ezért szoktam a kölyköket 12 hetesen odaadni a gazdiknak mikor már minden oltásuk megvan és nem kell bezárni a lakásba. 7 hetesen hogyhogy nálatok van? minimum 8 hetes korig még az anyja mellett lenne a helye.
2011. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is úgy vittük el a spánielünket, hogy 7 hetes volt, mert azt mondták nekünk, hogy már eszik száraz tápot és már nem kell az anyja mellett lennie. Az egyik barátnőm szülei 4 hetesen akarják eladni a kiskutyákat, a barátnőm meg teljesen kétségbe volt esve, hogy most mit csináljon. :S
2011. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Még nem volt egészen 7 hetes, mikor megkaptuk.

A 4 hetes elválasztás szerintem is túl korai, akkor még szopik!

Közben megkérdeztem kollégáktól is, ők is azt mondták, hogy csak akkor vigyem ki a lakásból, ha már megkapta az összes oltását.

Akkor a hám ejtve... (amúgy is kinőné).

Köszönöm a válaszokat!

:)

2011. jún. 16. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!